Servis dvotaktnih diesel motorjev

Vse o popravilu plovil, motorjev in opreme na plovilih, tehnični nasveti

Moderatorji: moderator2, cibro, Marchi, moderator

Rogi
Naddesetnik
Prispevkov: 9
Pridružen: Ne Mar 02, 2008 17:24

Servis dvotaktnih diesel motorjev

OdgovorNapisal/-a Rogi » Po Jul 16, 2012 15:27

Lepo pozdravljeni,

Imam okvaro na nekem precej specifičnem motorju. Gre za 12 cilindrski dvotakten diesel motor, proizvajalca Detroit Diesel. Me zna kdo usmeriti na kakšen naslov, dati telefonsko številko ali drug kontakt kakšnega mojsta pri nas, ki pozna takšne motorje in se je že srečal z njimi? Gre za pogost tip motorja, ki se je uporabljal v večjih ladjah in siguren sem, da je kje kak stari maček ki jih zna v red spravit.
Lahko na PM. Hvala.
Uporabniški avatar
kr en
Admiral
Prispevkov: 6703
Pridružen: So Nov 22, 2008 21:20
Kraj: From sea to sky
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a kr en » Po Jul 16, 2012 16:18

Tole ti bodo neradi svetovali. Ker so vsi sosedje veseli, da je utihnu :lol:
Ga ima moj sosed v marini (2 takšna), ko ju upali se cel valobran trese, tako grmita.

Tex ti lahko posreduje telefonsko in pokličeš majstra. Je iz Celovca.
"..Jer ovi ljudi normalni, tako su mi dosadni..." Jasmin Stavros
Uporabniški avatar
Tex
Admiral
Prispevkov: 8355
Pridružen: Sr Mar 28, 2007 00:28
Kraj: Morje

OdgovorNapisal/-a Tex » Po Jul 16, 2012 22:12

Rrrrrrrmmmmooooommmmmmmmmmm... m...m...ja poezija,ko poje 2x v12... ;)

Sej v kestlu se mora tudi lepo slišat.... vvvvvvssssssšššššmmmm... :)

Rogi se potrudimo...
SlikaSlika
“There’s no point having a boat if you don’t use it!”
Rogi
Naddesetnik
Prispevkov: 9
Pridružen: Ne Mar 02, 2008 17:24

OdgovorNapisal/-a Rogi » To Jul 17, 2012 00:02

kr en, tebi hvala za napotitev, Tex, jaz ti pa jutri pošljem SMS pa pač kadarkoli se dokoplješ do cifre... Možakarja bom vsekakor kontaktiral, pa če najdem prej še koga ali pa ne. Hvala obema!

Če me zna še kdo kam napotit, pa lepo prosim. :)

Ja, zvok pa je simfonija. :lol: :twisted:
Roman 1
Admiral
Prispevkov: 2024
Pridružen: Ne Jun 01, 2008 20:15
Kraj: Novo mesto, Klimno

OdgovorNapisal/-a Roman 1 » To Jul 17, 2012 08:58

Vozim dvotaktnega 12V dizla po progi in zvok je sigurno sinfonija.
mirno morje

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 24 gostov