BENCINSKA ČRPALKA

Vse o popravilu plovil, motorjev in opreme na plovilih, tehnični nasveti

Moderatorji: moderator2, cibro, Marchi, moderator

orlando
Poročnik korvete
Prispevkov: 58
Pridružen: Pe Maj 18, 2007 08:30

BENCINSKA ČRPALKA

OdgovorNapisal/-a orlando » To Maj 13, 2008 08:18

Ali kdo pozna kakšnega serviserja za popravilo bencinske črpalke?
Uporabniški avatar
admin
Site Admin
Prispevkov: 8827
Pridružen: Sr Nov 22, 2006 21:34
Kraj: Ljubljana-Punat
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a admin » To Maj 13, 2008 20:12

Kakšne? Na kakšnem motorju?

LP
orlando
Poročnik korvete
Prispevkov: 58
Pridružen: Pe Maj 18, 2007 08:30

OdgovorNapisal/-a orlando » To Maj 13, 2008 20:43

To je bencinska črpalka na mercruiserju. Videl se jo za kratek čas, a se mi zdi da je to precej monoliten kos in da kaj dosti tu ni za popravljati. Ker ne gre za mojo pumpo tudi ne vem natančno kaj je narobe, vendar predvidevam da je odpovedala poslušnost
Uporabniški avatar
admin
Site Admin
Prispevkov: 8827
Pridružen: Sr Nov 22, 2006 21:34
Kraj: Ljubljana-Punat
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a admin » To Maj 13, 2008 20:53

Ja OK, Mercruiser. Ampak še vedno ne vemo kakšna črpalka je to? Kakšen motor? Če je npr. MPI, potemje to električna visokotlačna črpalka (precej velika, črna, kvadraste oblike).
Če je starejši motor z vplinjačem je ponavadi membranska črpalka (oblika gobe).
Novejši Merc-i z vplinjačem imajo električno črpalko, ki jo vklaplja senzor tlaka olja.

Kaj od tega je? Napiši točen model motorja...

LP

Kdo je na strani

Po forumu brska: velikimedo in 20 gostov