BENCINSKA ČRPALKA
Moderatorji: moderator2, cibro, Marchi, moderator
BENCINSKA ČRPALKA
Ali kdo pozna kakšnega serviserja za popravilo bencinske črpalke?
Ja OK, Mercruiser. Ampak še vedno ne vemo kakšna črpalka je to? Kakšen motor? Če je npr. MPI, potemje to električna visokotlačna črpalka (precej velika, črna, kvadraste oblike).
Če je starejši motor z vplinjačem je ponavadi membranska črpalka (oblika gobe).
Novejši Merc-i z vplinjačem imajo električno črpalko, ki jo vklaplja senzor tlaka olja.
Kaj od tega je? Napiši točen model motorja...
LP
Če je starejši motor z vplinjačem je ponavadi membranska črpalka (oblika gobe).
Novejši Merc-i z vplinjačem imajo električno črpalko, ki jo vklaplja senzor tlaka olja.
Kaj od tega je? Napiši točen model motorja...
LP
Kdo je na strani
Po forumu brska: velikimedo in 20 gostov
