t18 pregret

Vse o popravilu plovil, motorjev in opreme na plovilih, tehnični nasveti

Moderatorji: moderator2, cibro, Marchi, moderator

tim
Kapitan
Prispevkov: 153
Pridružen: To Maj 24, 2011 10:33

t18 pregret

OdgovorNapisal/-a tim » Po Avg 13, 2012 00:24

crknil mi je inpeler ker sem ga glih takrat posodil se je po enem cilindru predolgo vozil ter pregrel spodnji cilinder sedaj pa ima manjso moc kaj najnaredim?ali se da brusiti cilinder?Ali naj rajsi prodam pa kupim yamaho 25?
Uporabniški avatar
kasaudio
Admiral
Prispevkov: 4126
Pridružen: Po Dec 13, 2010 08:32
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a kasaudio » Po Avg 13, 2012 14:45

Hm termostat bi mogu ugasnit. No lahko je bilo glih vse skupaj na meji. Treba bi blo odpret in pogledat, kolk je zaribalo. Če je fejst, potem se pomoje ne splača popravlat, oz se splača če kje dobiš T18 po delih oz. komplet dober blok. Po možnosti črn.

LP
Nazadnje spremenil kasaudio, dne Po Avg 13, 2012 15:59, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
jonyyy
Viceadmiral
Prispevkov: 471
Pridružen: Sr Maj 26, 2010 21:02
Kraj: primorska

OdgovorNapisal/-a jonyyy » Po Avg 13, 2012 15:50

ti si vse porihtal in sedaj lavfa na oba cilindra in nima moči če sem prav razumel? če je tako ,ti je zružilo cilindre in nimaš več nič kompresije. če dobiš blok ,menjaj. čene ga prodaj po delih.
Uporabniški avatar
Piki
Admiral
Prispevkov: 2224
Pridružen: To Avg 28, 2007 21:45
Kraj: Ljubljana-Opatija

OdgovorNapisal/-a Piki » Po Avg 13, 2012 16:28

Tim, ti imaš še en T 18 s papirji, zamenjaj blok, če imaš možnost, pa boš videl, kako bo deloval. Na Pagu sva videla, da ti tudi malo poka v uplinjaču. Malo preglej, da ti kje ne vleče falš zrak in je zmes prerevna, takrat nima dovolj moči. Nastavi še uplinjač, zmes se nastavi tako, da odviješ vijak zraka za cca 1 en obrat. Poglej še spoj uplinjač blok (tesnilo), konektor dovoda bencina na motor, tam ti lahko vleče zrak. Lahko tudi probaš z drugim uplinjačem.
Uporabniški avatar
Piki
Admiral
Prispevkov: 2224
Pridružen: To Avg 28, 2007 21:45
Kraj: Ljubljana-Opatija

OdgovorNapisal/-a Piki » Po Avg 13, 2012 18:59

Kakšen je občutek, ko vlečeš zaganjalno vrvico ? Je konkreten upor, ali gre ven, kot da nimaš svečk? Kakor sem videl, se ti še vedno kar konkretno zavrti v obrate.
Nazadnje spremenil Piki, dne To Avg 14, 2012 12:22, skupaj popravljeno 1 krat.
tim
Kapitan
Prispevkov: 153
Pridružen: To Maj 24, 2011 10:33

OdgovorNapisal/-a tim » Po Avg 13, 2012 21:32

sj si vidu se vedno gre dobr sam zgubu je moc uziga lepo samo pomojem se mi ne splaca menjat cilindra prevec dela.bom kr eno 25 jamaho nabavu!tisto k pa poka ko je mrzel motor pa se nism ugotovil bom se malo pogledal kr iz filtra na frgazerju se zakadi!motor je prej po garminu potegnu 37 sedan pa samo 30 ter tube ne potegne vec z vode....drugih slabosti nisem opazil!
Uporabniški avatar
Piki
Admiral
Prispevkov: 2224
Pridružen: To Avg 28, 2007 21:45
Kraj: Ljubljana-Opatija

OdgovorNapisal/-a Piki » Po Avg 13, 2012 22:15

A je prej tudi pokal v uplinjaču ? Če se pokadi v filtru pomeni, da pride do vžiga v napačnem času ! Si kaj spreminjal predvžig ? Na levi strani motorja (gledano od spredaj) imaš na statorski plošči označeni dve črtici, ena za predvžig pri min plinu, druga pri max plinu. Črtica na statorski plošči se mora ujemati s sredino malega štirikotnega izbočenja na spoju bloka in prednje polovice bloka pri min in max plinu. Da ne bom sedaj natančno opisoval nastavitve, si jo poglej v servisnih navodilih tukaj:

http://www.morjeplovec.net/forum/viewtopic.php?t=7233, stran 18-20 v priročniku.
tim
Kapitan
Prispevkov: 153
Pridružen: To Maj 24, 2011 10:33

OdgovorNapisal/-a tim » Sr Avg 15, 2012 12:59

Cudno ker nisem nic spreminjal pokanje se je samo stopnjevalo.poka pa samo ko je mrzel motor.
tim
Kapitan
Prispevkov: 153
Pridružen: To Maj 24, 2011 10:33

OdgovorNapisal/-a tim » Sr Avg 15, 2012 12:59

Od pregretja naprej nima vec take moci ter se bolj poka ko je mrzel
Uporabniški avatar
kasaudio
Admiral
Prispevkov: 4126
Pridružen: Po Dec 13, 2010 08:32
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a kasaudio » Sr Avg 15, 2012 13:18

Pokanje v vplinjaču je ponavadi znak nepravilnega predvžiga. Js bi preveril tudi kajlo na vztrajniku. Rabiš pa za to "abciger".
tim
Kapitan
Prispevkov: 153
Pridružen: To Maj 24, 2011 10:33

OdgovorNapisal/-a tim » Sr Avg 15, 2012 16:14

Ce bi bila kajla zamakjena bi skos pokal pa se kj.pomojem je neki z frgazerjem
wilier
Kapitan fregate
Prispevkov: 110
Pridružen: Ne Sep 18, 2011 20:52

OdgovorNapisal/-a wilier » Sr Avg 22, 2012 21:52

hvala za tubo še 1x. upam da se drugo leto spet vidimo, pa motor nabavi močnejši. :D
tim
Kapitan
Prispevkov: 153
Pridružen: To Maj 24, 2011 10:33

OdgovorNapisal/-a tim » Ne Nov 25, 2012 23:44

se vedno nisem nic zrihtal in ne vem kaj nj!rabljeni motorji so ful dragi ceneje je uzeti vse v kompletu.Malo me zanima ce bi naredil generalko brusenje cilindrov ter menjavo batov samo nevem ce kdo to pocne oziroma ce se dobijo deli bati????
Uporabniški avatar
Tex
Admiral
Prispevkov: 8355
Pridružen: Sr Mar 28, 2007 00:28
Kraj: Morje

OdgovorNapisal/-a Tex » Po Nov 26, 2012 00:15

a ni nekdo tuki po forumu pisal, da je tomos 18 najboljši motor na svetu ? Njemu ga prodaj...
SlikaSlika
“There’s no point having a boat if you don’t use it!”
Uporabniški avatar
Piki
Admiral
Prispevkov: 2224
Pridružen: To Avg 28, 2007 21:45
Kraj: Ljubljana-Opatija

OdgovorNapisal/-a Piki » Po Nov 26, 2012 06:02

tim napisal/-a:se vedno nisem nic zrihtal in ne vem kaj nj!rabljeni motorji so ful dragi ceneje je uzeti vse v kompletu.Malo me zanima ce bi naredil generalko brusenje cilindrov ter menjavo batov samo nevem ce kdo to pocne oziroma ce se dobijo deli bati????


Bati se dobijo in to original. Svetujem ti, da najprej odpreš motor in pogledaš stanje. Brusiti cilindre pri T 18 je težko, ker je blok iz enega kosa in na koncu težko prideš zraven. Lahko pa vzameš blok iz drugega T 18.

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 13 gostov