Obnova barve noge motorja
Moderatorji: moderator2, cibro, Marchi, moderator
Obnova barve noge motorja
Pri servisiranju izvenkrmnega motorja se okoli vijakov in še na kakšnih mestih odkruši barva in to me precej moti! odluščila se je samo končna do temeljne! Naj to prebrusim do aluminija ali ne! Kaj priporočate naj pobarvam celo nogo ali delam samo prehode na delih kjer se je barva odluščila!
Če je temeljna v redu , jo kar pusti, ker original, je le original. Vrhnjo , pa če te moti, enakomerno pobrusiš in prebarvaš z dvokomponentno epoksi barvo Epolor HB, katera je kot temeljna ali prekrivna barva. Je zelo močna in odporna na vročino in vodo. Dva nanosa. Imaš pa tudi original barvo za nogo, vendar bo pa cena kar višja, rezultat pa enak. Pakirana je v kartonu in vsebuje komponente A, B in razrečilo. Cena cca. 20 €.Dobiš pa jo v malo boljših prodajalnah z barvami. Drži se priloženih navodil o mešanju posameznih komponent. Če že delaš, pobarvaj celo nogo, estetsko bo lepše in funkcionalnost premazov boljša. To , da mora biti podlaga suha in razmaščena, pa se tako in tako ve.
LP
LP
