Panel s stikali
Moderatorji: moderator2, cibro, Marchi, moderator
Panel s stikali
Kje bi lahko kupil panel s stikali, ki bi bil bolj v ''retro'' varianti - zamislil sem si aluminijasto ploščico, na katero bi bila montirana stikala za razne luči, črpalko,...
lp
Pavle
lp
Pavle
Narediš sam, pa je.
Sicer je to najdražja varianta, ampak je pa največ vredna!
Sicer je to najdražja varianta, ampak je pa največ vredna!
Nazadnje spremenil a-lex, dne Pe Dec 26, 2014 09:11, skupaj popravljeno 1 krat.
- habibi Vll
- Admiral
- Prispevkov: 4361
- Pridružen: Po Avg 20, 2012 16:41
- Kraj: LJ.Vižmarje
- sinji galeb
- Kontraadmiral
- Prispevkov: 308
- Pridružen: Ne Jul 17, 2011 09:09
- Kraj: Brežice
Pozdravljen. Jaz sem se sam lotil zadeve in sem si naredil mini stikalo za luči in kalužno črpalko z varovalkami ,zraven je pa še varovalka za 12V vtikač ki je nameščen za razne potrebe. Spodaj sem naredil ploščico iz inoxa316 in čez nalepil samolepilno folijo z videzom karbona. In je to to pocen in to kar sem si zamislil. strošek je bil cca 10€


...vesel sem kot tornado med kamp prikolicam... 
panele dobis v osculati. so ful poceni, so ful retro in vsako stikalo ima svojo varovalko 10A.
cene so tam od 20euro na gor. jaz jo imam na plovilu ze vec kot 6 let pa dela ko urca.
dobis jih v nautimarketshop ce hodis kej proti italiji ce ne gor v lj pri btc imajo navticno trgovino in tam tudi je ful poceni.
cene so tam od 20euro na gor. jaz jo imam na plovilu ze vec kot 6 let pa dela ko urca.
dobis jih v nautimarketshop ce hodis kej proti italiji ce ne gor v lj pri btc imajo navticno trgovino in tam tudi je ful poceni.
imas v mislih Kamm.d.o.o
http://www.kamm.si/navtika.htm
http://www.kamm.si/navtika.htm
Kdo je na strani
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 8 gostov
