Polanc praznuje abrahama
Moderatorji: moderator2, moderator
- habibi Vll
- Admiral
- Prispevkov: 4361
- Pridružen: Po Avg 20, 2012 16:41
- Kraj: LJ.Vižmarje
polanc praznuje
Vse naj tudi z moje strani in še mnogo preplutih milj
Ja, Polanc, tudi z moje strani vse lepo in naj, naj..., moja takšna izkušnja je še zelo mlada. Nekaj dni bova oba v 51. Zdaj še bolj razumem tvojo željo,
da bi do Abrahama "pala Gruža"
Palagruža je tudi eden mojih ciljev, ampak poglej, ti si vsaj nekaj bark že kupil, sam pa svojo prvo še iščem. Tako da, morja in vetra bo še dovolj...
Mimogrede, a kakšno srečanje morjeplovcev abrahamovcev je že bilo ?
še enkrat vse najboljše
da bi do Abrahama "pala Gruža"
Palagruža je tudi eden mojih ciljev, ampak poglej, ti si vsaj nekaj bark že kupil, sam pa svojo prvo še iščem. Tako da, morja in vetra bo še dovolj...
Mimogrede, a kakšno srečanje morjeplovcev abrahamovcev je že bilo ?
še enkrat vse najboljše
kalužni mali
-
EL CAPITANO
- Admiral
- Prispevkov: 860
- Pridružen: Sr Sep 03, 2008 11:45
- Kraj: Brezovica pri Lj.- Bunarina Pula
Kdo je na strani
Po forumu brska: Bing [Bot] in 3 gosti
