Polanc praznuje abrahama

Člani foruma sporočamo, čestitamo...

Moderatorji: moderator2, moderator

Uporabniški avatar
evovii
Admiral
Prispevkov: 2775
Pridružen: Sr Nov 14, 2007 14:30

OdgovorNapisal/-a evovii » So Okt 31, 2015 12:57

Vse naj naj pa naj bo tko kot piše v mojem podpisu ;)
Veter v laseh, travarca v zobeh ;)
Uporabniški avatar
habibi Vll
Admiral
Prispevkov: 4361
Pridružen: Po Avg 20, 2012 16:41
Kraj: LJ.Vižmarje

OdgovorNapisal/-a habibi Vll » So Okt 31, 2015 13:39

Ja lejga fanta saj ni res,pa je. :lol: Use t nr tabul,d boš zdrou k planinski kozu,d boš še dolgo grizu u val :lol: :lol:
mašinfirer
polanc
Admiral
Prispevkov: 9475
Pridružen: Če Dec 04, 2008 21:00
Kraj: sevnica

OdgovorNapisal/-a polanc » So Okt 31, 2015 14:43

Hehe hvala.Kozu sem že,sicer morski ne planinski pa bok dej zdravja res obilo,ostalo bomo pa že.
Ja Andrej,travarco v zobeh gre,veter je pa bolj v pleši.. :lol:
Uporabniški avatar
Vinta
Kontraadmiral
Prispevkov: 216
Pridružen: To Jan 20, 2015 18:28

polanc praznuje

OdgovorNapisal/-a Vinta » So Okt 31, 2015 15:57

Vse naj tudi z moje strani in še mnogo preplutih milj
vlaroj
Kapitan fregate
Prispevkov: 120
Pridružen: Sr Avg 08, 2012 07:44

OdgovorNapisal/-a vlaroj » So Okt 31, 2015 18:17

Polanc, Abraham je razkošje, ki se mu reče modrost, te pa na morju ni nikoli dovolj.Želim ti, da bi po tvoji pleški še dolgo, dolgo sijalo sonce, da bi bil zadovoljen z nami - morjeplovci in nam bil še naprej dober prijatelj!
Lp Vlado
CAR
Admiral
Prispevkov: 2375
Pridružen: Sr Mar 26, 2008 19:54
Kraj: Ljubljana - ACI Supetarska draga - Rab

OdgovorNapisal/-a CAR » So Okt 31, 2015 19:00

Pa da ti bo Tič še dolgo služil. Vse najboljše.
You can't control the wind, but you can adjust your sails.
polanc
Admiral
Prispevkov: 9475
Pridružen: Če Dec 04, 2008 21:00
Kraj: sevnica

OdgovorNapisal/-a polanc » Ne Nov 01, 2015 10:16

Lepo mi je, ko mi tkol epo napišete prjatli...Še bo sonca v pleš,še bomo prali zobe,še bomo prot GRUŽICI zaplul,še bomo na ruti
Uporabniški avatar
MarjanT
Admiral
Prispevkov: 920
Pridružen: Pe Sep 14, 2007 12:51
Kraj: Sežana

OdgovorNapisal/-a MarjanT » Ne Nov 01, 2015 10:25

Vse naj naj, tudi s Krasa. Jaz sem to že zdavnaj prebolel, vem kako ti je.
Jadranje je odklop
Uporabniški avatar
donato
Kontraadmiral
Prispevkov: 339
Pridružen: Pe Nov 22, 2013 20:06

OdgovorNapisal/-a donato » Ne Nov 01, 2015 12:49

Ja, Polanc, tudi z moje strani vse lepo in naj, naj..., moja takšna izkušnja je še zelo mlada. Nekaj dni bova oba v 51. Zdaj še bolj razumem tvojo željo,
da bi do Abrahama "pala Gruža" :wink:
Palagruža je tudi eden mojih ciljev, ampak poglej, ti si vsaj nekaj bark že kupil, sam pa svojo prvo še iščem. Tako da, morja in vetra bo še dovolj...
Mimogrede, a kakšno srečanje morjeplovcev abrahamovcev je že bilo ?

še enkrat vse najboljše
kalužni mali
Uporabniški avatar
potapljač
Kontraadmiral
Prispevkov: 312
Pridružen: Če Feb 10, 2011 13:13
Kraj: Velenje

OdgovorNapisal/-a potapljač » Ne Nov 01, 2015 12:56

Pa še z moje strani ene velike čestitke. Sedaj si iz tahujšga ven :lol: 8)
še mal pa bo.... :-)
Roman 1
Admiral
Prispevkov: 2024
Pridružen: Ne Jun 01, 2008 20:15
Kraj: Novo mesto, Klimno

OdgovorNapisal/-a Roman 1 » Ne Nov 01, 2015 18:39

Prjatu, vse najboljše.......50...... matr, je to ena velika številka :lol: :lol:
....ampak, gremo tudi tamladi za tabo.......bom drugo leto tudi jaz v tem klubu :oops: :oops:
mirno morje
Uporabniški avatar
clipper
Viceadmiral
Prispevkov: 438
Pridružen: Po Feb 25, 2008 11:12
Kraj: Lucija-Izola B33

OdgovorNapisal/-a clipper » Po Nov 02, 2015 07:03

Vse naj in... :wink:
Semper Fidelis
EL CAPITANO
Admiral
Prispevkov: 860
Pridružen: Sr Sep 03, 2008 11:45
Kraj: Brezovica pri Lj.- Bunarina Pula

OdgovorNapisal/-a EL CAPITANO » Po Nov 02, 2015 07:50

Vse najbolše !
FISHING & SAILING IS LIFE
Uporabniški avatar
pinosat
Admiral
Prispevkov: 826
Pridružen: To Avg 16, 2011 13:39
Kraj: Maribor
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a pinosat » Po Nov 02, 2015 08:26

Polanc...vse naj , naj , naj ob tem jubileju...od zdaj naprej ne velja pri kozarčku dobrega le NA zdravje, ampak ZA zdravje :wink:
Vsak dan v vsakem pogledu vse bolj in bolj napredujem...
Uporabniški avatar
CC
Admiral
Prispevkov: 1071
Pridružen: To Maj 15, 2007 14:24
Kraj: Veleje~Dunat

OdgovorNapisal/-a CC » Po Nov 02, 2015 08:49

tud z moje strani vse najboljše,pa še ene dvakrat tolk,pol maš pa zadost :lol:
Lp CC

Kdo je na strani

Po forumu brska: Bing [Bot] in 3 gosti