Novi člani se predstavijo...
Moderatorji: moderator2, moderator
-
velikimedo
- Kontraadmiral
- Prispevkov: 336
- Pridružen: Sr Jul 28, 2010 20:28
- Kraj: CELJE
-
velikimedo
- Kontraadmiral
- Prispevkov: 336
- Pridružen: Sr Jul 28, 2010 20:28
- Kraj: CELJE
Dobrodošel na forumu, tudi sam sem bil včasih navdušen motorist, pa sem zaradi vedno več smrtnih nesreč med prijatelji opustil motoriranje in začel z navtiko, pa ti garantiram, da mi nikakor ni žal, pa še familija je veliko bolj navdušena in tudi aktivno sodeluje pri vsej zadevi...
NAVTIKO MORŠ MET RAD
Pozdrav iz prleškega konca.
Mile je rekel, idi se predstavi, da bodo fantje vedeli, če te lahko kje ponucajo.
Torej iz Ljutomera sem s starim Baylinerom 2550 fly šel v Dalmacijo leta 1999, kjer sem tudi ostal.
Vso to barko sem pošlihtal z lesom, mehanično, plastično, električno, tapicirano, lakirano predvsem sam.
Imam fotra, ki je bil šef modelarne na Imgradu, kjer so delali vse živo iz poliestra, tudi surfe. SIcer je v penziji in nič več ne dela, ve pa dobro svetovati pri problemih.
No, leta 2005 sem prešaltal na dokaj veliko kravo jahto CARVER 4207, dolžine 14,15 in širine 4.57 in višine - fejst je visoka, pa stara tudi 1988.
Tudi to barko v celoti rihtam popolnoma sam, tako, da se razumem na večino navtičnih problemov.
Edino ne razumem se več na velike stroške marine, najraje bi imel finančnega partnerja. Cajti so se fejst spremenili.
Drugače sem elektro stroke in bavim se z radiem Maxi.
Grem tam proti 47 letom in naj povem, da rad ne ribarim, pa tudi pucam ne. Za vse ostalo pa sem "majster".
Imam pa že zdaj problem z USA na CRO.
LP, Drago
Mile je rekel, idi se predstavi, da bodo fantje vedeli, če te lahko kje ponucajo.
Torej iz Ljutomera sem s starim Baylinerom 2550 fly šel v Dalmacijo leta 1999, kjer sem tudi ostal.
Vso to barko sem pošlihtal z lesom, mehanično, plastično, električno, tapicirano, lakirano predvsem sam.
Imam fotra, ki je bil šef modelarne na Imgradu, kjer so delali vse živo iz poliestra, tudi surfe. SIcer je v penziji in nič več ne dela, ve pa dobro svetovati pri problemih.
No, leta 2005 sem prešaltal na dokaj veliko kravo jahto CARVER 4207, dolžine 14,15 in širine 4.57 in višine - fejst je visoka, pa stara tudi 1988.
Tudi to barko v celoti rihtam popolnoma sam, tako, da se razumem na večino navtičnih problemov.
Edino ne razumem se več na velike stroške marine, najraje bi imel finančnega partnerja. Cajti so se fejst spremenili.
Drugače sem elektro stroke in bavim se z radiem Maxi.
Grem tam proti 47 letom in naj povem, da rad ne ribarim, pa tudi pucam ne. Za vse ostalo pa sem "majster".
Imam pa že zdaj problem z USA na CRO.
LP, Drago
Hm, takega pa velikokrat vidim v zalivu blizu Medveje, velika zadevščina 
Nazadnje spremenil OGORAZD, dne To Feb 05, 2013 09:00, skupaj popravljeno 1 krat.
Pozdravljeni!
Že kar nekaj časa prebiram forum in sem nad vašo nesebično pomočjo tako starih, kot novih navtikov pozitivno presenečen. Do sedaj sem se vozil z gumico in Tomosom 4.5, v prihodnjosti (letos - najkasneje drugo leto) pa nameravam kupiti čoln s kabino do dolžine 6 M in zunanjim motorjem. Lociran sem v Premanturi, kjer smo se do sedaj vozili po zalivčkih in bližnjih otočkih, z daljšim čolnom in močnejšim motorjem pa nameravamo iti do Cresa, Lošinja...
P.S. Zelo všeč mi je čoln uporabnika "francelj".
Toliko zaenkrat. Na več morebitnih vprašanj pa rade voljolje odpišem.
Že kar nekaj časa prebiram forum in sem nad vašo nesebično pomočjo tako starih, kot novih navtikov pozitivno presenečen. Do sedaj sem se vozil z gumico in Tomosom 4.5, v prihodnjosti (letos - najkasneje drugo leto) pa nameravam kupiti čoln s kabino do dolžine 6 M in zunanjim motorjem. Lociran sem v Premanturi, kjer smo se do sedaj vozili po zalivčkih in bližnjih otočkih, z daljšim čolnom in močnejšim motorjem pa nameravamo iti do Cresa, Lošinja...
P.S. Zelo všeč mi je čoln uporabnika "francelj".
Toliko zaenkrat. Na več morebitnih vprašanj pa rade voljolje odpišem.
Kdo je na strani
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gosta
