EL CAPITANO praznuje

Člani foruma sporočamo, čestitamo...

Moderatorji: moderator2, moderator

atilone
Admiral
Prispevkov: 2790
Pridružen: Sr Nov 28, 2007 20:34

OdgovorNapisal/-a atilone » Če Feb 14, 2013 08:14

EL CAPITANO, tudi od mene vse naj naj, polno morskih užitkov in seveda zdravja, ti želim.
LP
papa
Viceadmiral
Prispevkov: 442
Pridružen: Sr Jan 30, 2008 12:18
Kraj: ČRNA GORA - MURTER- SLANICA

OdgovorNapisal/-a papa » Če Feb 14, 2013 09:13

Soimenjak naj se ti dogajajo same lepe stvari... pa na zdravje... :D
^^^^^^^^^^^||
|______________||'""|""\__,_
|UNION_je zakon!!||__ |__|__ |)
I(@) |(@)"""**|(@)(@)****|(@)
Uporabniški avatar
kr en
Admiral
Prispevkov: 6703
Pridružen: So Nov 22, 2008 21:20
Kraj: From sea to sky
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a kr en » Če Feb 14, 2013 09:30

Še veliko ulovljenih tun !
"..Jer ovi ljudi normalni, tako su mi dosadni..." Jasmin Stavros
Uporabniški avatar
Mitja P
Admiral
Prispevkov: 2367
Pridružen: Ne Okt 19, 2008 19:04

OdgovorNapisal/-a Mitja P » Če Feb 14, 2013 13:27

pale napisal/-a:spet se je en let ubrnu stari vse najnaj in morskih užitkov ti želim :wink:


A spet a kva :!: :!:

Pa spet ni za pijačo dal :twisted:

Ja nč, vse najbolj :D
rjavolasa skipperka
Viceadmiral
Prispevkov: 516
Pridružen: To Jan 01, 2013 10:35
Kraj: LJUBLJANA

OdgovorNapisal/-a rjavolasa skipperka » Če Feb 14, 2013 15:15

Vse najboljše in še na mnoga leta :)
Uporabniški avatar
pešekan
Admiral
Prispevkov: 2295
Pridružen: Pe Avg 26, 2011 10:58
Kraj: ilirska bistrica

OdgovorNapisal/-a pešekan » Če Feb 14, 2013 15:30

vse najnaj....
Uporabniški avatar
bolid
Admiral
Prispevkov: 2659
Pridružen: Če Maj 29, 2008 18:56
Kraj: Novo mesto
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a bolid » Če Feb 14, 2013 18:13

KAM LE ČAS BEŽI KAM SE MU MUDI.....


Vse naj naj tudi od mene :wink:
Ure dnevi leta tečejo....
pale
Admiral
Prispevkov: 1905
Pridružen: Pe Okt 19, 2007 06:34
Kraj: ˇljubljana

OdgovorNapisal/-a pale » Če Feb 14, 2013 18:14

Mitja P napisal/-a:
pale napisal/-a:spet se je en let ubrnu stari vse najnaj in morskih užitkov ti želim :wink:


A spet a kva :!: :!:

Pa spet ni za pijačo dal :twisted:

Ja nč, vse najbolj :D


Mitja jaz sem dobil tolk da sem dons matematko zajebal ampak za prjatla ni panike :lol:
Uporabniški avatar
frikmusic
Admiral
Prispevkov: 653
Pridružen: Po Dec 14, 2009 15:53
Kraj: Ljubljana-Volme Kamenjak
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a frikmusic » Če Feb 14, 2013 19:52

Vse naj naj, ko bos pa v svincu bova pa enga al pa dva spila :D :D

Frik
Frajtonerca je prava stvar...
Uporabniški avatar
evovii
Admiral
Prispevkov: 2775
Pridružen: Sr Nov 14, 2007 14:30

OdgovorNapisal/-a evovii » Če Feb 14, 2013 20:44

Vse naj naj in pa mirno morje :D
Veter v laseh, travarca v zobeh ;)
polanc
Admiral
Prispevkov: 9475
Pridružen: Če Dec 04, 2008 21:00
Kraj: sevnica

OdgovorNapisal/-a polanc » Če Feb 14, 2013 21:13

Čestitam tud jaz...
Uporabniški avatar
CC
Admiral
Prispevkov: 1071
Pridružen: To Maj 15, 2007 14:24
Kraj: Veleje~Dunat

OdgovorNapisal/-a CC » Če Feb 14, 2013 21:14

ti ne bom prej vošču,dokler ne spraznemo denarnice od lani :lol:

pa naj ti bo,ker si ravno soimenjak,zato vse najboljš pa še na mnoga leta :wink:
Lp CC
Uporabniški avatar
Novinec
Admiral
Prispevkov: 2569
Pridružen: Pe Feb 15, 2008 22:41
Kraj: Sailing on the world
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Novinec » Če Feb 14, 2013 21:44

vse najboljše in še veliko lepega na morju.....
"Morje je med vsemi opojnostmi najbolj opojno!"
...........................................................(J.H.)
Uporabniški avatar
admin
Site Admin
Prispevkov: 8827
Pridružen: Sr Nov 22, 2006 21:34
Kraj: Ljubljana-Punat
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a admin » Če Feb 14, 2013 23:30

Vse najboljše tunolovec!
EL CAPITANO
Admiral
Prispevkov: 860
Pridružen: Sr Sep 03, 2008 11:45
Kraj: Brezovica pri Lj.- Bunarina Pula

OdgovorNapisal/-a EL CAPITANO » Pe Feb 15, 2013 10:03

Hvala vsem za lepe želje ! Posebno pa še tebi prijatel Pale !

Mitja in Tex
Vidva se bosta pa morala do Bunarine pripeljat :D
Mogoče je pa bolje , da se jaz na vetr pripeljem bo ceneje in bo več za pivo ostalo. Vmes pa še panulo potegnem bomo mel pa še za večerjo ,če bodo takrat ribe milostne do mojega trnka :D

Z veseljem dam za pijačo saj ste odlična družba :!:
FISHING & SAILING IS LIFE

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost