EL CAPITANO praznuje
Moderatorji: moderator2, moderator
-
rjavolasa skipperka
- Viceadmiral
- Prispevkov: 516
- Pridružen: To Jan 01, 2013 10:35
- Kraj: LJUBLJANA
-
EL CAPITANO
- Admiral
- Prispevkov: 860
- Pridružen: Sr Sep 03, 2008 11:45
- Kraj: Brezovica pri Lj.- Bunarina Pula
Hvala vsem za lepe želje ! Posebno pa še tebi prijatel Pale !
Mitja in Tex
Vidva se bosta pa morala do Bunarine pripeljat
Mogoče je pa bolje , da se jaz na vetr pripeljem bo ceneje in bo več za pivo ostalo. Vmes pa še panulo potegnem bomo mel pa še za večerjo ,če bodo takrat ribe milostne do mojega trnka
Z veseljem dam za pijačo saj ste odlična družba
Mitja in Tex
Vidva se bosta pa morala do Bunarine pripeljat
Mogoče je pa bolje , da se jaz na vetr pripeljem bo ceneje in bo več za pivo ostalo. Vmes pa še panulo potegnem bomo mel pa še za večerjo ,če bodo takrat ribe milostne do mojega trnka
Z veseljem dam za pijačo saj ste odlična družba
FISHING & SAILING IS LIFE
Kdo je na strani
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost
