Tex napisal/-a:...
no pa je šel še en bonusss ane Joskoše mal pa bo 4 mestna number
![]()
Samo a veš taveliki basači imajo pa še 2ko spredej![]()
![]()
Kaj zdaj Tex, a si se ustrašil??? Pa menda ja ne boš ostal na trimestni številki?
Daj no, da ti čestitamo!
Ah zdaj vem, čaka na jutri, da bo vsem dal za rundo!!
