Upam, da danes ne z limonado!
mirante, vse najboljše!
Moderatorji: moderator2, moderator
- od kapitana zena
- Admiral
- Prispevkov: 1092
- Pridružen: Po Dec 05, 2011 12:43
mirante, vse najboljše!
In na zdravje!
Upam, da danes ne z limonado!

Upam, da danes ne z limonado!
-
rjavolasa skipperka
- Viceadmiral
- Prispevkov: 516
- Pridružen: To Jan 01, 2013 10:35
- Kraj: LJUBLJANA
- Marjan Tomki
- Admiral
- Prispevkov: 6231
- Pridružen: Sr Nov 03, 2010 21:30
- Kraj: Ljubljana
Z malo zamude tudi od mene - na mnoga zdrava in uspešna leta v dobri družbi.
Correct me if I am wrong, please.
Če bi se dalo upravljati starejše prispevke, bi bila kazala ažurnejša, v mnoge članke vrnjene slike, popravki vnešeni v izvirne članke in s tem vsebina pravilnejša in preglednejša...
Če bi se dalo upravljati starejše prispevke, bi bila kazala ažurnejša, v mnoge članke vrnjene slike, popravki vnešeni v izvirne članke in s tem vsebina pravilnejša in preglednejša...
Hvala.
Zadnje čase toliko "šraufam" po barki, da za praznovanje ni časa in je še moj internet na dieti.
Mogoče sem že prestar, a vprašanj od admina nisem čisto razumel. Če so namenjena meni, bo verjetno potrebno nekaj dodatne razlage
:
Od kapitana žena je trenutno soseda v ladjedelnici, ki z limonado včasih poskrbi, da med delom na barki ne dehidriram
.
LP Miran
Zadnje čase toliko "šraufam" po barki, da za praznovanje ni časa in je še moj internet na dieti.
Mogoče sem že prestar, a vprašanj od admina nisem čisto razumel. Če so namenjena meni, bo verjetno potrebno nekaj dodatne razlage
Od kapitana žena je trenutno soseda v ladjedelnici, ki z limonado včasih poskrbi, da med delom na barki ne dehidriram
LP Miran
Nazadnje spremenil mirante, dne Po Apr 29, 2013 08:32, skupaj popravljeno 1 krat.
- Marjan Tomki
- Admiral
- Prispevkov: 6231
- Pridružen: Sr Nov 03, 2010 21:30
- Kraj: Ljubljana
Tudi jaz, da se čimbolje - pa čeprav to utegne vzeti nekaj časa - pozdravi.
Volje za rehabilitacijo ji gotovo ne manjka - prej bi znala biti nagnjena k pretiravanju in na to bo najbrž treba malo popaziti.
Res pa pre tem rabiš tudi precej sreče - in to ji želimo.
Volje za rehabilitacijo ji gotovo ne manjka - prej bi znala biti nagnjena k pretiravanju in na to bo najbrž treba malo popaziti.
Res pa pre tem rabiš tudi precej sreče - in to ji želimo.
Correct me if I am wrong, please.
Če bi se dalo upravljati starejše prispevke, bi bila kazala ažurnejša, v mnoge članke vrnjene slike, popravki vnešeni v izvirne članke in s tem vsebina pravilnejša in preglednejša...
Če bi se dalo upravljati starejše prispevke, bi bila kazala ažurnejša, v mnoge članke vrnjene slike, popravki vnešeni v izvirne članke in s tem vsebina pravilnejša in preglednejša...
Na Jesenicah so kar pravi za te "servise".
Ravnihar, Silvester, Prlja, Pšenica,..
Mislim, da so tudi dežurni za "servise" skakalcev (vsaj Šinkovec je bil poservisiran tam).
Sam sem enkrat že bil predmet njihovega dela, preti mi še drugo brskanje po hrbtenici.
Sezona bo šla po zlu, ali pač?
Ravnihar, Silvester, Prlja, Pšenica,..
Mislim, da so tudi dežurni za "servise" skakalcev (vsaj Šinkovec je bil poservisiran tam).
Sam sem enkrat že bil predmet njihovega dela, preti mi še drugo brskanje po hrbtenici.
Sezona bo šla po zlu, ali pač?
https://vodovod-rh.si/
- Marjan Tomki
- Admiral
- Prispevkov: 6231
- Pridružen: Sr Nov 03, 2010 21:30
- Kraj: Ljubljana
- habibi Vll
- Admiral
- Prispevkov: 4360
- Pridružen: Po Avg 20, 2012 16:41
- Kraj: LJ.Vižmarje
Kdo je na strani
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gosta

