mirante, vse najboljše!

Člani foruma sporočamo, čestitamo...

Moderatorji: moderator2, moderator

Uporabniški avatar
od kapitana zena
Admiral
Prispevkov: 1092
Pridružen: Po Dec 05, 2011 12:43

mirante, vse najboljše!

OdgovorNapisal/-a od kapitana zena » Če Apr 25, 2013 11:04

In na zdravje!
Upam, da danes ne z limonado! :lol: :lol: :lol:
rjavolasa skipperka
Viceadmiral
Prispevkov: 516
Pridružen: To Jan 01, 2013 10:35
Kraj: LJUBLJANA

OdgovorNapisal/-a rjavolasa skipperka » Če Apr 25, 2013 17:26

Vse najboljše in še na mnoga leta :)
Uporabniški avatar
admin
Site Admin
Prispevkov: 8827
Pridružen: Sr Nov 22, 2006 21:34
Kraj: Ljubljana-Punat
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a admin » Pe Apr 26, 2013 00:24

Bi tudi jaz čestital, pa ne vem komu. :shock:
Mirante? Tvoj kapitan, prijatelj? Naš član?
Al samo naš stari dobri Miran? 8)
janadino
Admiral
Prispevkov: 3977
Pridružen: Če Okt 11, 2007 14:57

OdgovorNapisal/-a janadino » Pe Apr 26, 2013 07:13

Naš nekdanji skakalni as s skakalni potomci asi, ki nam je v Velenju pripovedoval potovanje okrog sveta... :lol:

Vse najboljše.
Guma je guma, zaenkrat.
Uporabniški avatar
Marjan Tomki
Admiral
Prispevkov: 6231
Pridružen: Sr Nov 03, 2010 21:30
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a Marjan Tomki » Pe Apr 26, 2013 16:58

Z malo zamude tudi od mene - na mnoga zdrava in uspešna leta v dobri družbi.
Correct me if I am wrong, please.

Če bi se dalo upravljati starejše prispevke, bi bila kazala ažurnejša, v mnoge članke vrnjene slike, popravki vnešeni v izvirne članke in s tem vsebina pravilnejša in preglednejša...
Uporabniški avatar
mirante
Admiral
Prispevkov: 655
Pridružen: Pe Dec 28, 2012 21:07
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a mirante » So Apr 27, 2013 10:53

Hvala.
Zadnje čase toliko "šraufam" po barki, da za praznovanje ni časa in je še moj internet na dieti.
Mogoče sem že prestar, a vprašanj od admina nisem čisto razumel. Če so namenjena meni, bo verjetno potrebno nekaj dodatne razlage :):
Od kapitana žena je trenutno soseda v ladjedelnici, ki z limonado včasih poskrbi, da med delom na barki ne dehidriram :).
LP Miran
Nazadnje spremenil mirante, dne Po Apr 29, 2013 08:32, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
admin
Site Admin
Prispevkov: 8827
Pridružen: Sr Nov 22, 2006 21:34
Kraj: Ljubljana-Punat
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a admin » So Apr 27, 2013 17:01

Ufff, Miran, oprosti! Teh vzdevkov je na forumu toliko, da enostavno pozabljam kdo je kdo... No ja, mogoče se pa samo jaz staram in mi uhaja iz glave... :?

Ja ni kaj, z zamudo vse najboljše od srca!
Matejc
Admiral
Prispevkov: 2593
Pridružen: To Maj 19, 2009 22:01
Kraj: SLO - HR, skratka EU

OdgovorNapisal/-a Matejc » So Apr 27, 2013 22:42

Vse najboljše, z malo zamude pa toliko bolj iz srca!!

P.s.
Kako napreduje Anjino koleno???
Sm jo prpelu da bo kuhala kt mami, pa je pila kt ati...
Uporabniški avatar
mirante
Admiral
Prispevkov: 655
Pridružen: Pe Dec 28, 2012 21:07
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a mirante » Po Apr 29, 2013 08:35

Anjo so prejšnji teden na Jesenicah operirali (zašili oba meniskusa in "naredili" novo križno vez v kolenu.
V naslednjih mesecih, ko se bo zarastlo, se bo morala na novo naučiti hoditi, teči, ...
Matejc
Admiral
Prispevkov: 2593
Pridružen: To Maj 19, 2009 22:01
Kraj: SLO - HR, skratka EU

OdgovorNapisal/-a Matejc » Po Apr 29, 2013 08:38

Uhhhh..... Uspešno in čimkrajše okrevanje ji želim!!!
Sm jo prpelu da bo kuhala kt mami, pa je pila kt ati...
Uporabniški avatar
Marjan Tomki
Admiral
Prispevkov: 6231
Pridružen: Sr Nov 03, 2010 21:30
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a Marjan Tomki » Po Apr 29, 2013 10:11

Tudi jaz, da se čimbolje - pa čeprav to utegne vzeti nekaj časa - pozdravi.

Volje za rehabilitacijo ji gotovo ne manjka - prej bi znala biti nagnjena k pretiravanju in na to bo najbrž treba malo popaziti.

Res pa pre tem rabiš tudi precej sreče - in to ji želimo.
Correct me if I am wrong, please.

Če bi se dalo upravljati starejše prispevke, bi bila kazala ažurnejša, v mnoge članke vrnjene slike, popravki vnešeni v izvirne članke in s tem vsebina pravilnejša in preglednejša...
Uporabniški avatar
Roberth1
Admiral
Prispevkov: 2053
Pridružen: Po Avg 15, 2011 20:32
Kraj: Kranj - Vraniči - Červar

OdgovorNapisal/-a Roberth1 » Po Apr 29, 2013 13:04

Na Jesenicah so kar pravi za te "servise".
Ravnihar, Silvester, Prlja, Pšenica,..

Mislim, da so tudi dežurni za "servise" skakalcev (vsaj Šinkovec je bil poservisiran tam).

Sam sem enkrat že bil predmet njihovega dela, preti mi še drugo brskanje po hrbtenici.

Sezona bo šla po zlu, ali pač?
https://vodovod-rh.si/
Uporabniški avatar
Marjan Tomki
Admiral
Prispevkov: 6231
Pridružen: Sr Nov 03, 2010 21:30
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a Marjan Tomki » Po Maj 20, 2013 16:34

Correct me if I am wrong, please.

Če bi se dalo upravljati starejše prispevke, bi bila kazala ažurnejša, v mnoge članke vrnjene slike, popravki vnešeni v izvirne članke in s tem vsebina pravilnejša in preglednejša...
Uporabniški avatar
habibi Vll
Admiral
Prispevkov: 4360
Pridružen: Po Avg 20, 2012 16:41
Kraj: LJ.Vižmarje

OdgovorNapisal/-a habibi Vll » Ne Maj 26, 2013 13:05

Miran(te) a si že zmontiru t nov motor?In seveda use t nr tabol,še naprej velik mirne vode.
mašinfirer

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gosta