Nov clan

Člani foruma sporočamo, čestitamo...

Moderatorji: moderator2, moderator

mitja12
Praporščak
Prispevkov: 32
Pridružen: Po Dec 02, 2013 21:54

Nov clan

OdgovorNapisal/-a mitja12 » Po Dec 16, 2013 23:46

Pozdravljeni!
Sem nov morjeplovec : 8) . Moja želja da bi imel čoln traja že dolgo. In nekaj mescev nazaj sem začel prebirati forum, in ta želja se je samo še povečala! Do te mere ,da sem ko sem našel čoln ,ki mi je bil ušeč in ugoden sem ga kar uzel upam da mi bo dobro služil. Čoln pa je gumenjak novurania mx430 motor pa mercury 25/50. Malo je sicer star ampak za 1 čoln upam ,da mi bo saj nekaj časa služil. :D slikce sledijo. Pa lep pozdrav vsem morjeplovcem :)

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gosti