Sem nov morjeplovec :
Nov clan
Moderatorji: moderator2, moderator
Nov clan
Pozdravljeni!
Sem nov morjeplovec :
. Moja želja da bi imel čoln traja že dolgo. In nekaj mescev nazaj sem začel prebirati forum, in ta želja se je samo še povečala! Do te mere ,da sem ko sem našel čoln ,ki mi je bil ušeč in ugoden sem ga kar uzel upam da mi bo dobro služil. Čoln pa je gumenjak novurania mx430 motor pa mercury 25/50. Malo je sicer star ampak za 1 čoln upam ,da mi bo saj nekaj časa služil.
slikce sledijo. Pa lep pozdrav vsem morjeplovcem 
Sem nov morjeplovec :
Kdo je na strani
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gosti
