Čestitke vsem moderatorjem

Člani foruma sporočamo, čestitamo...

Moderatorji: moderator2, moderator

NOVI FOSIL
Admiral
Prispevkov: 2555
Pridružen: To Jan 05, 2016 20:50
Kraj: LJ-CRES
Kontakt:

Čestitke vsem moderatorjem

OdgovorNapisal/-a NOVI FOSIL » Ne Jan 17, 2016 18:49

brisal uporabnik NOVI FOSIL
Nazadnje spremenil NOVI FOSIL, dne Po Jan 18, 2016 12:13, skupaj popravljeno 3 krat.
Uporabniški avatar
BOJA
Admiral
Prispevkov: 710
Pridružen: Če Maj 06, 2010 14:52
Kraj: Trzin

Re: Čestitke vsem moderatorjem

OdgovorNapisal/-a BOJA » Ne Jan 17, 2016 20:05

NOVI FOSIL napisal/-a::roll: :roll: :roll:

Če je bistvo tega foruma enoumje naj mu bog pomaga.


Tudi tebi naj bog pomaga in ti odpusti... Saj ne veš kaj delaš...
PS. Kako pa kaj tvoje slovo od foruma, je bilo zelo boleče? Kolikor se spomnim, sem se močno razveselil trenutka, ko si napisal, da si "bivši član" foruma... No, pa veselje ni trajalo dolgo... Kmalu si spet opozoril na lakoto svojega ega... Bogi človek, pa tako nedolžen in po krivici napaden od stotin forumašev, ki ne vedo, za kaj se tu gre... Saj bo, verjemi... Če boš rabil kakšno pomoč, se kar oglasi na forumu, še vsak je našel, kar je iskal...
Green to green or red to red, safely go ahead!
NOVI FOSIL
Admiral
Prispevkov: 2555
Pridružen: To Jan 05, 2016 20:50
Kraj: LJ-CRES
Kontakt:

Re: Čestitke vsem moderatorjem

OdgovorNapisal/-a NOVI FOSIL » Ne Jan 17, 2016 20:33

BOJA napisal/-a:
NOVI FOSIL napisal/-a::roll: :roll: :roll:

BOJA napisal/-a:Pozdravljen, NOVI FOSIL,
nam lahko prosim poskusiš pojasniti namen, s katerim si se pojavil na tem forumu? Ker iz prebranega se ne morem odločiti, si samo provokator, ali morda ciljaš celo višje in skušaš vsem bralcem dokazati, da imaš večjega, kot ga pokaže tvoj sonar? Morda pa samo tvoj ego trpi pomanjkanje in ga tako hraniš, saj ne vem...
Skratka, če povzamem - kaj je tvoj namen oz. cilj na tem forumu?

Hvala ti za odgovor in lep večer.
BOJA

Prvo tvoje vprašanje meni je bilo če sem provokator. Sedaj ti odgovarjam. Jaz nisem, si pa ti, vsakega j..eš. Najraj nove člane.Zamisli se kaj počneš.
Matejc
Admiral
Prispevkov: 2593
Pridružen: To Maj 19, 2009 22:01
Kraj: SLO - HR, skratka EU

OdgovorNapisal/-a Matejc » Po Jan 18, 2016 16:21

Hvala za čestitke... Samo ne vem zakaj sem si jih prislužil :shock: :shock:
Sm jo prpelu da bo kuhala kt mami, pa je pila kt ati...
NOVI FOSIL
Admiral
Prispevkov: 2555
Pridružen: To Jan 05, 2016 20:50
Kraj: LJ-CRES
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a NOVI FOSIL » Po Jan 18, 2016 21:24

Matejc napisal/-a:Hvala za čestitke... Samo ne vem zakaj sem si jih prislužil :shock: :shock:

Najbrž zato ker sem sam post pobrisal
Uporabniški avatar
admin
Site Admin
Prispevkov: 8827
Pridružen: Sr Nov 22, 2006 21:34
Kraj: Ljubljana-Punat
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a admin » Po Jan 18, 2016 22:56

Pozdravljeni vsi skupaj!

Tale novi fosil je naredil en kup ene zbrke in pa skregal cel kup ljudi. Očitno je imel samo tak namen in kot veste, sploh ni prvi v naši zgodovini...

Trenutno je banan in ne more objavljati. Če se bo po osebnem pogovoru pomiril in vrnil nivo komunikacije na normalo, ga bomo ponovno vzeli medse, v nasprotnem ga bom trajno izbrisal.

Še enkrat se opravičujem vsem, ki so bili žaljeni, užaljeni ali pa kakorkoli prizadeti, žal je to samo forum in vedno se bo našel nekdo, ki mu bo namen samo to, da nas spre...

Zelo bom razočaran, če bo sedaj iz tega razloga kdorkoli odšel s foruma! S tem boste naredili ravno tisto, kar je očitno novi fosil želel!

P.S.:
Neprimerne in žaljive prispevke bomo skupaj z moderatorji počasi uredili in pobrisali!

LP, Sandi
Uporabniški avatar
Grega295
Admiral
Prispevkov: 3328
Pridružen: Ne Apr 04, 2010 21:50

OdgovorNapisal/-a Grega295 » Po Jan 18, 2016 23:13

Admin, ali bo še kdo imel pravico brisanja uporabnikov (ali onemogočenja njhovega pisanja)?

Ni problem Novi Fosil, ampak to, da ti prideš sem gor 1x letno in da razen tebe nihče ne more nič ukreniti glede tega.
Uporabniški avatar
admin
Site Admin
Prispevkov: 8827
Pridružen: Sr Nov 22, 2006 21:34
Kraj: Ljubljana-Punat
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a admin » Po Jan 18, 2016 23:16

Ni ravno 1x letno, hehehe.

Z ostalim se pa strinjam! Bomo podiskutirali okrog tega, absolutno bo še kdo moral dobiti kompletne administratorske pravice in take reči urejati sproti.

Sedaj je kar je, ene par vas je malo jeznih na NF, vendar čez par dni, ko se vroča kri malo ohladi in pobrišejo neprimerni posti, bo spet vse OK, tako kot že nekajkrat do sedaj... :wink:

LP
Uporabniški avatar
Grega295
Admiral
Prispevkov: 3328
Pridružen: Ne Apr 04, 2010 21:50

OdgovorNapisal/-a Grega295 » Po Jan 18, 2016 23:24

admin napisal/-a:Z ostalim se pa strinjam! Bomo podiskutirali okrog tega, absolutno bo še kdo moral dobiti kompletne administratorske pravice in take reči urejati sproti.

Ni kej za diskutirat. Daj jih Pajer1, H2O, Matejc in KrEn, pa tudi kak Nikola T. bi si to zaslužil.

admin napisal/-a:bo spet vse OK, tako kot že nekajkrat do sedaj... :wink:

Ne, se je naredila škoda. Če ne drugega, ni več zapisov o Amelu. Boš ti to spisal nazaj?
Uporabniški avatar
Lure
Admiral
Prispevkov: 814
Pridružen: Če Nov 06, 2008 18:58
Kraj: Ljubljana - Izola

OdgovorNapisal/-a Lure » To Jan 19, 2016 09:07

Ja, jaz sem tudi razočaran, da je odšel tudi @al in z njim tudi vse njegove objave. :(

Glede moderiranja: mi je všeč, če se neprimerna sporočila pobrišejo, bi pa predlagal, da se takrat pobrišejo tudi reakcije ostalih uporabnikov in moderatorja, ki nimajo tudi nič z osnovno temo. V Lignjelov 2016 so se recimo pobrisala sporočila od NF, notri je pa sedaj kar nekaj sporočil od ostalih uporabnikov in Pajer1, ki nimajo več smisla in tudi smetijo temo.
al

OdgovorNapisal/-a al » To Jan 19, 2016 14:01

Brez drame in teorije zarot glede mojega odhoda s foruma, ker to res ni potrebno.
Nisem drama queen a se oglašam zato, ker nikakor pa ne dovolim, da bi "zasluge" za to pripisovali komu od tistih, ki so bili v mojih zadnjih debatah/objavah z mano ali pa tistih, ki so napadli forum. To nima prav nobene direktne zveze! Nihče nima te moči, da bi me sprovociral do te mere, da bi zaradi njega odšel.
Šel sem, ker sem se tako odločil. Nič posebnega. Dovolj mi je... pa saj veste…vse sem že povedal…

Itak pa je to samo forum in srečanje na špricerju, pirčku, kavi ostane... 
Ne bom se skrival, "na skrivaj opazoval" ali celo uporabljal drugega profila. To nisem jaz in to je jasno vsem, ki me poznate.
Na ZS ne odgovarjam-brez zamere in nič osebnega.
To je to. Čez par dni bo to pozabljena “zgodba” in prav je tako. Tudi nič se ne bo spremenilo. 
Sčasoma bom tudi tale zapisek pobrisal.
Mirno morje.
Roman 1
Admiral
Prispevkov: 2024
Pridružen: Ne Jun 01, 2008 20:15
Kraj: Novo mesto, Klimno

OdgovorNapisal/-a Roman 1 » To Jan 19, 2016 14:07

Bodi dobro še naprej.......pa ne podiraj mosta za sabo...mogoče se pa še kdaj srečamo.....
škoda, da si pobrisal svoje prispevke
Srečno, al
mirno morje
Uporabniški avatar
mamaMicka
Admiral
Prispevkov: 4811
Pridružen: To Jan 11, 2011 17:27

OdgovorNapisal/-a mamaMicka » To Jan 19, 2016 14:13

@al 4319 prispevkov si pobrisal za sabo... In nisi drama queen?

Totalno nezrelo početje...
Ne sodi me, dokler me ne spoznaš, ne podcenjuj me, dokler mi ne postaviš izziva in ne govori o meni, dokler ne govoriš z mano!
Uporabniški avatar
H2O
Admiral
Prispevkov: 7536
Pridružen: Po Apr 02, 2007 09:52

OdgovorNapisal/-a H2O » To Jan 19, 2016 14:15

Me prav zanima, koliko časa boš zdržal brez Morjeplovca Al, ker te zasvoji še huje, kot barka... vsaj mene je 8)
Uporabniški avatar
H2O
Admiral
Prispevkov: 7536
Pridružen: Po Apr 02, 2007 09:52

OdgovorNapisal/-a H2O » To Jan 19, 2016 14:15

MamaMicka ne mešaj dreka, prosim.

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost