Jest praznuje

Člani foruma sporočamo, čestitamo...

Moderatorji: moderator2, moderator

CAR
Admiral
Prispevkov: 2375
Pridružen: Sr Mar 26, 2008 19:54
Kraj: Ljubljana - ACI Supetarska draga - Rab

Jest praznuje

OdgovorNapisal/-a CAR » Sr Nov 09, 2016 21:05

Danes je naš član Jest prikorakal do lepe okrogle obletnice, katero je tako težko čakal že 50 let. Čestitke in še veliko preplutih milj brez motorja.
You can't control the wind, but you can adjust your sails.
Uporabniški avatar
alesjo
Admiral
Prispevkov: 4877
Pridružen: Ne Nov 04, 2012 12:16
Kraj: kras

OdgovorNapisal/-a alesjo » Sr Nov 09, 2016 21:52

:) Ooo, tudi jest je prišel v naš klub :wink: vse naj, naj, na morju in na kopnem :)
Daki

OdgovorNapisal/-a Daki » Sr Nov 09, 2016 23:59

Jest, vse najboljše.
Uporabniški avatar
kr en
Admiral
Prispevkov: 6703
Pridružen: So Nov 22, 2008 21:20
Kraj: From sea to sky
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a kr en » Če Nov 10, 2016 04:40

Tastar, še enkrat tolk, pa da te "jest" pokopljem! Pol mava pa dost, ane. :wink:
"..Jer ovi ljudi normalni, tako su mi dosadni..." Jasmin Stavros
Uporabniški avatar
H2O
Admiral
Prispevkov: 7536
Pridružen: Po Apr 02, 2007 09:52

OdgovorNapisal/-a H2O » Če Nov 10, 2016 06:47

Nazadnje spremenil H2O, dne Pe Jun 02, 2017 17:21, skupaj popravljeno 1 krat.
pale
Admiral
Prispevkov: 1905
Pridružen: Pe Okt 19, 2007 06:34
Kraj: ˇljubljana

OdgovorNapisal/-a pale » Če Nov 10, 2016 07:00

Vse najboljše
Slika
mato
Admiral
Prispevkov: 907
Pridružen: Pe Apr 25, 2014 13:27
Kraj: Škofja loka

OdgovorNapisal/-a mato » Če Nov 10, 2016 10:06

vse najboljše
Mato :wink:
Uporabniški avatar
Vinta
Kontraadmiral
Prispevkov: 216
Pridružen: To Jan 20, 2015 18:28

jest praznuje

OdgovorNapisal/-a Vinta » Če Nov 10, 2016 10:42

Vse najboljše veliko vetra in preplutih milj in dobrodošel v klub...............
EL CAPITANO
Admiral
Prispevkov: 860
Pridružen: Sr Sep 03, 2008 11:45
Kraj: Brezovica pri Lj.- Bunarina Pula

OdgovorNapisal/-a EL CAPITANO » Če Nov 10, 2016 11:13

Vse najboljše !
FISHING & SAILING IS LIFE
Uporabniški avatar
pajer1
Admiral
Prispevkov: 5982
Pridružen: Ne Dec 16, 2007 17:39
Kraj: Ljubljana, Marina Umag

OdgovorNapisal/-a pajer1 » Če Nov 10, 2016 12:26

.

Vse naj, naj, ... pa da bi že enkrat enga ornk lignja ujel, da ne boš krvavic pa zela na morju jedu.

Sicer dokler boš jedu, si v redu!
.
pajer 1

Kdor misli, da ne zna molit, naj gre na morje!
mile
Admiral
Prispevkov: 825
Pridružen: To Jan 13, 2009 21:14
Kraj: Ljutomer
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a mile » Če Nov 10, 2016 12:34

Vse naj naj iz martinove Prlekije-drugo leto pa na morjeplovsko martinovanje, ker te pa bova že oba v istem klubu...
mile
muzičar iz Prlekije
ljubitelj dobre kapljice,kulinarike in morja
"boljše litrca v roki kot gajbica na strehi"
Roman 1
Admiral
Prispevkov: 2024
Pridružen: Ne Jun 01, 2008 20:15
Kraj: Novo mesto, Klimno

OdgovorNapisal/-a Roman 1 » Če Nov 10, 2016 14:51

Vse najboljše!!!....
....pridem kmalu za tabo .....
mirno morje
jest
Viceadmiral
Prispevkov: 387
Pridružen: To Jan 11, 2011 18:18
Kraj: Litija - Punat
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a jest » Če Nov 10, 2016 18:49

Evo me !!!
Še sem živ. Preživel postavitev mlaja in rojstni dan :D
Čaka me še fešta! Bomo vidl kaj bo :shock:
Hvala vsem za dobre želje in čestitke!
Pozdrav iz Srca Slovenije!
aleks09
Admiral
Prispevkov: 1151
Pridružen: Po Jul 12, 2010 20:15
Kraj: kras

OdgovorNapisal/-a aleks09 » Če Nov 10, 2016 20:33

Lepo praznovanje in čestitke ter obilo zdravja ..
polanc
Admiral
Prispevkov: 9473
Pridružen: Če Dec 04, 2008 21:00
Kraj: sevnica

OdgovorNapisal/-a polanc » Če Nov 10, 2016 21:31

Vse najboljše...pa glih prou vetra

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gosti