Srečanje maj

Člani foruma sporočamo, čestitamo...

Moderatorji: moderator2, moderator

pkukovec
Poročnik bojne ladje
Prispevkov: 76
Pridružen: Sr Jun 17, 2009 10:46
Kraj: ptuj

Srečanje maj

OdgovorNapisal/-a pkukovec » To Maj 11, 2010 11:12

Pozdravljeni,a kdo ve,kje bo srečanje morjeplovcev 13.maja?
peter
gorenjc
Admiral
Prispevkov: 705
Pridružen: Ne Nov 04, 2007 23:22
Kraj: LJ

OdgovorNapisal/-a gorenjc » To Maj 11, 2010 12:02

hu, to je pa 1.000.000 $ question ......... verjetn odpade :twisted:
Uporabniški avatar
skiper1
Kontraadmiral
Prispevkov: 316
Pridružen: Po Jun 29, 2009 22:27
Kraj: Velenje - Krk

OdgovorNapisal/-a skiper1 » To Maj 11, 2010 12:33

Če misliš na 13. maj leto gospodovo 2010 potem je na naslovu:

http://www.morjeplovec.net/forum/viewtopic.php?t=1822url
Morje da in morje vzame.
Uporabniški avatar
skiper1
Kontraadmiral
Prispevkov: 316
Pridružen: Po Jun 29, 2009 22:27
Kraj: Velenje - Krk

OdgovorNapisal/-a skiper1 » To Maj 11, 2010 12:40

Da pa se ne boš mučil in listal vseh 68 strani pa še tole.

Objavljeno: Pon Maj 10, 2010 19:33 Naslov sporočila:

--------------------------------------------------------------------------------

Majsko srečanje Morjeplovcev!
Po današnjem štetju nas bo vsaj 25.
Dobimo se torej v četrtek, 13. maja v Restavraciji Lambada v Strunjanu.
Dostop je po cesti , ki pelje mimo hotela "Krka", do kopališča v Strunjanu in potem po ozki cesti do restavracije. Kljub prometnemu znaku, je dostop z avtom dovoljen do restavracije.
Preden se vsedemo za mizo bi se sprehodili do strunjanskega križa in pogledali v Mesečev zaliv. Kakih 20 min hoje navzgor potem pa lep razgled na slov.morje. Kogar zanima sprehod do Križa, dobimo se ob 18.oo na parkingu. Ostali pa v gostilno, nekaj za pojest bo okrog 19.00

Še glede teme večera. Nismo dobili nobenih predlogov-ostali smo pri" Panuli".
Animatorja ni, pričakujemo konstruktivno sodelovanje naših strokovnjakov na tem področju. Začne tisti, ki ima najdaljše roke za "taaaka riba".

Za event vprašanja moj tel. 041 677 239
Morje da in morje vzame.
pkukovec
Poročnik bojne ladje
Prispevkov: 76
Pridružen: Sr Jun 17, 2009 10:46
Kraj: ptuj

Srečanje

OdgovorNapisal/-a pkukovec » To Maj 11, 2010 12:47

Uh,škoda.Ker sem iz Ptuja mi je to malo predaleč!Zanima me če lahko na kak drug način pridem do zastavice Morjeplovca?
Lep pozdrav
peter
Uporabniški avatar
kr en
Admiral
Prispevkov: 6703
Pridružen: So Nov 22, 2008 21:20
Kraj: From sea to sky
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a kr en » To Maj 11, 2010 13:29

Kontaktiraj Janadino-ta, je tudi iz tvojega konca (še dlje), pa vedno najde kombinacijo, da se nam pridruži.
"..Jer ovi ljudi normalni, tako su mi dosadni..." Jasmin Stavros
Uporabniški avatar
admin
Site Admin
Prispevkov: 8827
Pridružen: Sr Nov 22, 2006 21:34
Kraj: Ljubljana-Punat
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a admin » To Maj 11, 2010 22:05

Točno tako, lahko prideta skupaj z Janadinom do LJ, potem pa vaju nekdo "preloži" in odpelje do Obale.
Naslednji mesec bo srečanje verjetno nekje v sredini, ker bo to ob enem tudi sestanek pred ruto. Če gremo po tradiciji sestankov pred ruto, potem mora biti to kar Jelen. :D
CAR
Admiral
Prispevkov: 2375
Pridružen: Sr Mar 26, 2008 19:54
Kraj: Ljubljana - ACI Supetarska draga - Rab

OdgovorNapisal/-a CAR » To Maj 11, 2010 22:06

Admin, ko bo treba rezerviram.
You can't control the wind, but you can adjust your sails.
Uporabniški avatar
Mitja P
Admiral
Prispevkov: 2367
Pridružen: Ne Okt 19, 2008 19:04

OdgovorNapisal/-a Mitja P » To Maj 11, 2010 22:11

Jelen obvezno, tm lahko vsaj kakega spijem :D :D

Madona ruta je pred vrati jaz pa se svojega čolna še dotaknil nisem.
Car a bova jadrala skupaj :D :D :D
Uporabniški avatar
admin
Site Admin
Prispevkov: 8827
Pridružen: Sr Nov 22, 2006 21:34
Kraj: Ljubljana-Punat
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a admin » To Maj 11, 2010 22:18

Prosim ne zavit iz teme in presedlat na 2. ruto... Za to je že svoja tema. :wink:
pkukovec
Poročnik bojne ladje
Prispevkov: 76
Pridružen: Sr Jun 17, 2009 10:46
Kraj: ptuj

Kontakt

OdgovorNapisal/-a pkukovec » To Maj 11, 2010 22:27

Pozdravljeni!A ima kdo ZS od uporabnika janadino?
peter
CAR
Admiral
Prispevkov: 2375
Pridružen: Sr Mar 26, 2008 19:54
Kraj: Ljubljana - ACI Supetarska draga - Rab

OdgovorNapisal/-a CAR » To Maj 11, 2010 22:29

kaj mu hoces pisati ali sprasujes ce ga je on komu poslal?
You can't control the wind, but you can adjust your sails.
Uporabniški avatar
admin
Site Admin
Prispevkov: 8827
Pridružen: Sr Nov 22, 2006 21:34
Kraj: Ljubljana-Punat
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a admin » To Maj 11, 2010 22:30

ZS pomeni Zasebno Sporočilo, to pa najdeš tako, da klikneš na ikonico ZS, ki je pod vsakim postom, ki ga napiše član. Praktično enako, kot sedaj, ko si kliknil odgovori, le nekaj milimetrov višje...

Lahko pa tudi klikneš zgoraj na Sporočila in tam vpišeš prejemnika "janadino". Bo enako dobil. :wink:

LP
pkukovec
Poročnik bojne ladje
Prispevkov: 76
Pridružen: Sr Jun 17, 2009 10:46
Kraj: ptuj

zs

OdgovorNapisal/-a pkukovec » To Maj 11, 2010 22:33

Ja rad bi mu pisal,da vidim,ali gre na srečanje?Hvala za pomoč!
peter
Roman 1
Admiral
Prispevkov: 2024
Pridružen: Ne Jun 01, 2008 20:15
Kraj: Novo mesto, Klimno

OdgovorNapisal/-a Roman 1 » To Maj 11, 2010 22:36

Kaj pa če bi naslednje srečanje organizirali v Beli krajini.
V Semiču imam zidanico z veliko teraso, v kleti pa še polne sode...Tu imamo zelooo okusne ihanske brancine pečene na ražnju
mirno morje

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gosti