
283, uv. Zavratnica
Moderatorji: moderator2, moderator, kr en
-
Original-One
- Viceadmiral
- Prispevkov: 482
- Pridružen: Po Maj 25, 2009 21:56
-
Original-One
- Viceadmiral
- Prispevkov: 482
- Pridružen: Po Maj 25, 2009 21:56
Original-One napisal/-a:Matejc napisal/-a:Original-One napisal/-a:A kle se tud spi?
Lp
tut a ne vidš klopce![]()
A dobr drži krmo ?
dobr sam se morš na hrbet butnt pa se ne preveč obračat ponoč
drgač pa zgleda res hud zalivček... tale voda da bi se kar poču notr... sam zdle je brrrr
Sm jo prpelu da bo kuhala kt mami, pa je pila kt ati...
- Masterpiece
- Kontraadmiral
- Prispevkov: 247
- Pridružen: Ne Jan 04, 2009 19:54
- Kraj: Ljubljana
- Kontakt:
Kdo je na strani
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gosti

