369 - Trget

Naši člani prilepijo sliko, vi pa ugotovite kje je bila posneta. Uganke se postavljajo samo za kraje ob morju!

Moderatorji: moderator2, moderator, kr en

Uporabniški avatar
p4pe
Kapitan bojne ladje
Prispevkov: 136
Pridružen: Sr Mar 02, 2011 14:09
Kraj: Kranj - Sv Marina - Lošinj

369 - Trget

OdgovorNapisal/-a p4pe » To Feb 28, 2012 13:01

A di je to? 8)

Slika
Nazadnje spremenil p4pe, dne To Jan 08, 2013 07:17, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
kr en
Admiral
Prispevkov: 6703
Pridružen: So Nov 22, 2008 21:20
Kraj: From sea to sky
Kontakt:

Re: 369

OdgovorNapisal/-a kr en » To Feb 28, 2012 14:05

p4pe napisal/-a:A di je to? 8)



E lipi moj :? da mi je znati, reka bi ti.

Ča je ono pozadi? Bodul ili kopno?
"..Jer ovi ljudi normalni, tako su mi dosadni..." Jasmin Stavros
Uporabniški avatar
gregor.n
Admiral
Prispevkov: 4409
Pridružen: Pe Apr 04, 2008 10:26
Kraj: Zanzibar
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a gregor.n » To Feb 28, 2012 14:37

A je zadi Dugi? Ker pol vem...
lpg
https://medisken.si
Uporabniški avatar
p4pe
Kapitan bojne ladje
Prispevkov: 136
Pridružen: Sr Mar 02, 2011 14:09
Kraj: Kranj - Sv Marina - Lošinj

Re: 369

OdgovorNapisal/-a p4pe » To Feb 28, 2012 14:44

kr en napisal/-a:
p4pe napisal/-a:A di je to? 8)



E lipi moj :? da mi je znati, reka bi ti.

Ča je ono pozadi? Bodul ili kopno?


Kopno je.
Sem pa mogu prov poguglat, da sem zvedel kaj je bodul. Sicer se mi je zdelo kaj je, ampak sem pa prvič slišal. :D
Če še kdo ne ve:
"Inače je bodul podrugljiva riječ kojom su stanovnici kopna nazivali otočane u Kvarneru, Bračane i Hvarane."
Uporabniški avatar
p4pe
Kapitan bojne ladje
Prispevkov: 136
Pridružen: Sr Mar 02, 2011 14:09
Kraj: Kranj - Sv Marina - Lošinj

OdgovorNapisal/-a p4pe » To Feb 28, 2012 14:45

gregor.n napisal/-a:A je zadi Dugi? Ker pol vem...
lpg


Ni Dugi.
Uporabniški avatar
p4pe
Kapitan bojne ladje
Prispevkov: 136
Pridružen: Sr Mar 02, 2011 14:09
Kraj: Kranj - Sv Marina - Lošinj

OdgovorNapisal/-a p4pe » To Feb 28, 2012 19:41

Malo pomagam še z eno fotko, ker je očitno uganka težka (kolegu sm glavo kr odtrgal). :D
Če imate sokolove oči, potem se vidi na tabli, kje je to. :twisted:

Slika
vlado888
Višji vodnik
Prispevkov: 19
Pridružen: Pe Sep 17, 2010 20:03

OdgovorNapisal/-a vlado888 » Po Jan 07, 2013 22:11

Gledam stare posnetke...

Trget je zaliv Raša
Uporabniški avatar
p4pe
Kapitan bojne ladje
Prispevkov: 136
Pridružen: Sr Mar 02, 2011 14:09
Kraj: Kranj - Sv Marina - Lošinj

OdgovorNapisal/-a p4pe » To Jan 08, 2013 07:17

vlado888 napisal/-a:Gledam stare posnetke...

Trget je zaliv Raša


Tako je! Končno skoraj po enem letu. :lol:
vlado888
Višji vodnik
Prispevkov: 19
Pridružen: Pe Sep 17, 2010 20:03

OdgovorNapisal/-a vlado888 » To Jan 08, 2013 16:15

Če sem še bolj natančen posneto iz konobe Nando...

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 5 gostov