786, Mala luka - Krk

Naši člani prilepijo sliko, vi pa ugotovite kje je bila posneta. Uganke se postavljajo samo za kraje ob morju!

Moderatorji: moderator2, moderator, kr en

Uporabniški avatar
jandrej
Viceadmiral
Prispevkov: 434
Pridružen: Če Jul 28, 2011 15:56

OdgovorNapisal/-a jandrej » Ne Mar 02, 2014 16:22

Roman 1, res je, tabla je bila slikana ko sem bil na kopnem. Zaliv je primeren za sidranje, ne vem pa kako kako je v primeru burje. Priporačam vsem ki boste pluli na tem področju, postojte, poglejte, pejte na pivo (če bo odprto) in lahko tudi prernočite, gsm in intenet klub zaprtosti vseeno prinese tudi v ta zaliv. Imam pa še nekaj slik, če vam bo zanimivo.
tomaz_slo
Admiral
Prispevkov: 2393
Pridružen: Če Mar 25, 2010 15:28

OdgovorNapisal/-a tomaz_slo » Ne Mar 02, 2014 16:59

Midva z Romanom1 sva tu nabirala moči po prečkanju Senjskih vrat med burjo na povratku s 3.rute. V burji sidro rado orje. Če obstaja kakšna verjetnost burje se je iz teh koncev treba pravočasno umakniti. Ampaj je treba kar daleč stran.
Uporabniški avatar
jandrej
Viceadmiral
Prispevkov: 434
Pridružen: Če Jul 28, 2011 15:56

OdgovorNapisal/-a jandrej » Ne Mar 02, 2014 18:21

Slika

Našel :wink:
Uporabniški avatar
alesjo
Admiral
Prispevkov: 4877
Pridružen: Ne Nov 04, 2012 12:16
Kraj: kras

OdgovorNapisal/-a alesjo » Ne Mar 02, 2014 20:26

Kar se burje tiče v tem zalivu ni problematično, vez na vzhodno obalo, le malo te pometa je pa sigurno. Tisto kučo podobno kurniku sem tudi jaz videl tam predlani le malo manj jo je bilo :lol: :lol:

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 5 gostov