786, Mala luka - Krk
Moderatorji: moderator2, moderator, kr en
Roman 1, res je, tabla je bila slikana ko sem bil na kopnem. Zaliv je primeren za sidranje, ne vem pa kako kako je v primeru burje. Priporačam vsem ki boste pluli na tem področju, postojte, poglejte, pejte na pivo (če bo odprto) in lahko tudi prernočite, gsm in intenet klub zaprtosti vseeno prinese tudi v ta zaliv. Imam pa še nekaj slik, če vam bo zanimivo.
Kdo je na strani
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 5 gostov

