485 - Rab, Supetarska draga

Naši člani prilepijo sliko, vi pa ugotovite kje je bila posneta. Uganke se postavljajo samo za kraje ob morju!

Moderatorji: moderator2, moderator, kr en

kotulc
Kontraadmiral
Prispevkov: 295
Pridružen: Ne Jul 26, 2009 14:12

485 - Rab, Supetarska draga

OdgovorNapisal/-a kotulc » Po Jun 18, 2012 13:14

V Italiji sem opazil ta zanimiv plakat, pa me zanima kje je to (torej ne gre za klasično uganko, ker sam ne poznam rešitve :) )
Slika
Uporabniški avatar
kr en
Admiral
Prispevkov: 6703
Pridružen: So Nov 22, 2008 21:20
Kraj: From sea to sky
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a kr en » Po Jun 18, 2012 13:42

Tud Hrvati se kdaj hvalijo s čim, kar ni njihovo. :?
Npr. tule : http://www.morjeplovec.net/forum/viewto ... 25&start=0
"..Jer ovi ljudi normalni, tako su mi dosadni..." Jasmin Stavros
Uporabniški avatar
hrošč
Admiral
Prispevkov: 1359
Pridružen: Sr Sep 08, 2010 17:32
Kraj: Ljubljana - Vrsar

OdgovorNapisal/-a hrošč » Po Jun 18, 2012 13:45

Tudi v katalogih za Francijo so bile slike Slovenije.. Sicer mi pa tole ni znano..če je sploh Hrvaška.
kotulc
Kontraadmiral
Prispevkov: 295
Pridružen: Ne Jul 26, 2009 14:12

OdgovorNapisal/-a kotulc » Po Jun 18, 2012 15:46

Se dogaja, ampak dvomim, da bi hrvaška turistična zbornica (oz. naročnik oglasa) upal s tujimi slikami in napisom Hrvaška polepiti vse postaje podzemne železnice v Rimu.

Čeprav, sem pa že tudi videl sliko v turistični pisarni na Pagu, kjer je pred Pagom nenormalo veliko surfarjev, če pa sliko od bližjee pogledaš, so pa istega surferja večkrat nalepili na sliko :)
Uporabniški avatar
H2O
Admiral
Prispevkov: 7536
Pridružen: Po Apr 02, 2007 09:52

OdgovorNapisal/-a H2O » Po Jun 18, 2012 16:20

Jaz sem jih kar vprašal na objavljen mail in so mi odgovorili, da je to Rab...
Uporabniški avatar
gregor.n
Admiral
Prispevkov: 4409
Pridružen: Pe Apr 04, 2008 10:26
Kraj: Zanzibar
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a gregor.n » Po Jun 18, 2012 16:25

Bi znala bit Supetarska Draga...
CAR, a nimaš ti bane tam?
lpg
https://medisken.si
kotulc
Kontraadmiral
Prispevkov: 295
Pridružen: Ne Jul 26, 2009 14:12

OdgovorNapisal/-a kotulc » Po Jun 18, 2012 17:33

Hvala za rešitev. Sem preveril na Google Earth - res so otočki pred Supertarsko Drago.
Bo očitno treba še Rab spoznat :)
Uporabniški avatar
admin
Site Admin
Prispevkov: 8827
Pridružen: Sr Nov 22, 2006 21:34
Kraj: Ljubljana-Punat
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a admin » Po Jun 18, 2012 18:36

Seveda je Rab, tukaj smo bili na sidru tudi na prvi ruti...
ben
Kapitan bojne ladje
Prispevkov: 132
Pridružen: Ne Feb 22, 2009 12:53
Kraj: Zasavje- Umag

OdgovorNapisal/-a ben » Po Jun 25, 2012 16:55

Hojla.

Zgornji desni otok je Maman.V tisti ožini jih je kar precej z propelerjem "planinarilo"

Lp. Ben
jadralec-mihy
Kontraadmiral
Prispevkov: 267
Pridružen: So Dec 26, 2009 13:43

OdgovorNapisal/-a jadralec-mihy » To Jun 26, 2012 06:29

planinarjenje pomeni da z propeljerjem grem malo na hribe in skale
:(

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 6 gostov