Ima kdo kakšno idejo ali morda izkušnjo kako odstraniti antifouling iz hypalona?
Hvala za pomoč!
Moderatorji: moderator2, moderator, MareC, janadino
kasaudio napisal/-a:počakaj da je gumica v vodi nekaj časa, potem pa vrečko od krompirja , ali pa krtačko za roke in gasa po tubah. Gre ampak počasi.
Jape, človek bi rad odstranil antifauling, ne alg. In to bo z vrečo od krompirja težko naredu.
ZOIS! napisal/-a:Mislil sem, da je nanašanje antifoulinga (posebej trdega) na tube bolj poredek "pojav" ampak, če sklepam po severnoitaljanskih lukah je to kar ustaljena praksa in tudi na Hrvaškem je kar pogosto.![]()
Pod antifoulingom na tubah ni primerja.
Nekateri, ki so se odločili za "samoodluščenje" z uporabo vidim, da imajo po petih letih še precejšen delež antifoulinga.![]()
Mehanska odstranitev zna biti kar problem, ker bi za popolno odstranitev pomoje bilo treba brusiti čisto do hypalona.![]()
Ima kdo kakšen nasvet za konkreten preparat za odstranitev? Za tiste preparate, ki sem jih gledal trgovci ne jamčijo, da ne poškodujejo hypalona in tudi na deklaraciji to ne piše. Problem je tudi, ker po aplikaciji nastane vlecljiva pasta, ki jo težko popolnoma odstraniti in je na koncu spet potrebno brušenje.
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost