Nakup gumenjaka - nasvet

Vse o gumenjakih

Moderatorji: moderator2, moderator, MareC, janadino

Uporabniški avatar
Roberth1
Admiral
Prispevkov: 2053
Pridružen: Po Avg 15, 2011 20:32
Kraj: Kranj - Vraniči - Červar

OdgovorNapisal/-a Roberth1 » To Jun 27, 2017 12:57

Kupi novega za 13.000 €.
Letos se iz enega čudnega razloga vse barke, ki so relativno ugodno prodajo zelo hitro. Tisti, ki ne znajo precenit, da je nek kos ugodno, jim bodo vsi pametni kosi ušli.

Nov bo pa počakal (bi se pa znalo kmalu zgoditi, da si bodo prodajalci začeli dvigati marže.

Torej, preudarno v nakup, pregled znalcev, preizkus v vodi, meritve bioenergetika (ja, tudi to je pomembno),.... pa obvezne, preden kupiš gumico za 6.000 - 8.000 eur.
https://vodovod-rh.si/
Raniro
Praporščak
Prispevkov: 32
Pridružen: Če Feb 11, 2016 09:22

OdgovorNapisal/-a Raniro » To Jun 27, 2017 13:25

Roberth1 napisal/-a:Kupi novega za 13.000 €.
Letos se iz enega čudnega razloga vse barke, ki so relativno ugodno prodajo zelo hitro. Tisti, ki ne znajo precenit, da je nek kos ugodno, jim bodo vsi pametni kosi ušli.

Nov bo pa počakal (bi se pa znalo kmalu zgoditi, da si bodo prodajalci začeli dvigati marže.

Torej, preudarno v nakup, pregled znalcev, preizkus v vodi, meritve bioenergetika (ja, tudi to je pomembno),.... pa obvezne, preden kupiš gumico za 6.000 - 8.000 eur.


žal mi je ta znesek trenutno nedostopen.
Lahko bi se spustil v neko solastništvo ampak tega nočem.

Kaj meni o tem?
https://www.mornar.net/view/ad.asp?id=229269

Se ti zdi cena realna?
Edina hiba ki sem jo opazil (kot laik lahko rečem) je počen pokrvo motorja ter obrabljeni cink protektorji.
Uporabniški avatar
kocka
Admiral
Prispevkov: 4832
Pridružen: Sr Okt 10, 2007 20:03
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a kocka » To Jun 27, 2017 14:48

Nikar se ne zaleti z nakupom, ker vlak je že odpeljal, počakaj na zimo.
Uporabniški avatar
goahead
Admiral
Prispevkov: 1488
Pridružen: Če Apr 08, 2010 22:53

OdgovorNapisal/-a goahead » To Jun 27, 2017 14:50

Za te šolde dobiš bistveno bolj pameten čoln v plastiki......ne vem
frenkyboy
Poročnik bojne ladje
Prispevkov: 82
Pridružen: Če Mar 12, 2015 14:52

OdgovorNapisal/-a frenkyboy » Sr Jun 28, 2017 08:23

Živjo, poznam ta čoln. Ima precej več ur kot je vpisano v oglasu.
Raniro
Praporščak
Prispevkov: 32
Pridružen: Če Feb 11, 2016 09:22

OdgovorNapisal/-a Raniro » Po Jul 10, 2017 11:14

Pozdravljeni.
Z veseljem sporočam da sem uresničil svojo veliko željo!

Postal sem lastnik gumenja Joker Boat 4,5m z motojem Honda 40 4T.

V soboto sem se vozil cel dan, in moram reči da sem za enkrat zelo zadovoljen (upoštevajte da je to moj prvi čoln :))

Vsem se zahvaljujem za nasvete, in se v naprej opravičujem ker bom še veliko spraševal :D

Upam da se tudi srečamo kje na morju (čeprav bodo moje relacije krajše).

Drugače pa sem lociran v kampu Bijela Uvala (Poreč).
Daki

OdgovorNapisal/-a Daki » Po Jul 10, 2017 22:37

Super, ti samo uživaj. Imaš lušten komplet 8)

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gosta