kasaudio napisal/-a:Itak si se že odločil... Mam taljana, je 10 let star in je dobesedno kot nov. Minusi tega briga so: dostop na njega, mokro dno, prostor za sedežem je praktično neuporaben, pod klopjo pa je premali. Upam, da je vsaj tank v konzoli.
Najbrž bi z nekaj truda in za budget novega briga, našel funkcionalno zelo soliden rabljen komplet, ki mu 10 sezon pomeni kakšno tretjino na poti do iztrošenosti.
To gre za sedaj Granda..... Briga sem imel.in ga prodal...
Lepo da imaš italjana in upam da je res tok bolj prostororen. Kak model imaš to...?
V živo je zadeva veliko bol prostorna kot na sliki. Si moraš mal.na njihovi strani ogledat čoln . Grand Silver line 520.
Žau me zanimajo samo novi kompleti. Ja vem trmast
Tko da v tem bugetu ni nič drugega. Če pa je in veste da je boljš mi pa prosim povejte. Nisem še naročil tko da se še lahko premislim
