Mnenja o gumici STILMAR?

Vse o gumenjakih

Moderatorji: moderator2, moderator, MareC, janadino

janadino
Admiral
Prispevkov: 3977
Pridružen: Če Okt 11, 2007 14:57

OdgovorNapisal/-a janadino » To Nov 16, 2010 07:17

Lep gumenjak, tudi odlagalnega prostora je dosti, edino motor se mi zdi malo šibak, ampak za nekje 4 osebe bo še normalno šlo.
Guma je guma, zaenkrat.
matja3
Poročnik korvete
Prispevkov: 53
Pridružen: Pe Jun 11, 2010 22:53

OdgovorNapisal/-a matja3 » To Nov 16, 2010 09:46

Večina se bova vozila sama s punco, tak da je 45hp po mojem dovolj, pa še nisma ravno med težkokategorniki :D Kaj pa glede trdote tubusov,ali je to normalno,da so zdaj malo mehkejši? Lp
Uporabniški avatar
cibro
Admiral
Prispevkov: 5004
Pridružen: Ne Jun 10, 2007 23:35

OdgovorNapisal/-a cibro » To Nov 16, 2010 11:08

ja to je ok, če so zdaj malo mehki bodo poleti pretrdi tako da boš moral malo spustit, tubus ki je poletri trd je pri 16 stopinjah konkretno mehak
Mašinca bo za 2 vrh glave, smo ti kar sanjaj da se bosta samo 2 vozila a ne janadino.
Prehitro se padalci najdejo pa družba je vedno dobrodošla.
Glede srečka si lahko brez skrbi,
njegova beseda velja.
lp

cool izbor
janadino
Admiral
Prispevkov: 3977
Pridružen: Če Okt 11, 2007 14:57

OdgovorNapisal/-a janadino » To Nov 16, 2010 11:57

Tak kot si rekel cibro, takoj imaš polno "prijateljev". :lol: Saj nima veze, včasih je tudi lepo da nas je malo več in da je bolj veselo.
Glede na to, da bosta sama bo motor kar primeren. Tube pa se napumpajo takrat, ko je najbolj vroče in to na predpisan tlak, ki je tam nekje 0,2 bara. Upam da sedaj ne boš vprašal kje se dobi merilec tlaka. :lol:
Guma je guma, zaenkrat.
Uporabniški avatar
cibro
Admiral
Prispevkov: 5004
Pridružen: Ne Jun 10, 2007 23:35

OdgovorNapisal/-a cibro » To Nov 16, 2010 11:59

Res in iz kje vse so pripravljeni priti,
je pa res da samo v dvoje je včasih malo dolgčas
blze
Admiral
Prispevkov: 943
Pridružen: Ne Maj 02, 2010 17:41
Kraj: Il. Bistrica-Selce
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a blze » To Nov 16, 2010 13:03

Jaz sem letos kupil prvič čoln in sem bi v celi sezoni samo enkrat sam sz punco...

Tako da prijateljev dobiš koker hočeš ko maš čoln :D
matja3
Poročnik korvete
Prispevkov: 53
Pridružen: Pe Jun 11, 2010 22:53

OdgovorNapisal/-a matja3 » To Nov 16, 2010 16:11

Že že ,da se najdejo padalci ampak vstopnina bo draga,ker pira poleti popijem ne malo :D Verjetno več kot pa bo tale motorček spil bencina. Tendo bom edino mogo še nabavit, da nas ne bo skurlo gor, hehe! Hvala za vzpodbudne besede glede nakupa, mi veliko pomeni, da ga vbistvu nisem mimo vžgal. So mi februarja govorili, ko sem kupil 3m zložljiv čoln in 5hp, da navtika je strup in bom drugo leto že kupoval večjega. Jim nisem verjel, zdaj pa mam,ko je šele november pa že menjujem :roll:
janadino
Admiral
Prispevkov: 3977
Pridružen: Če Okt 11, 2007 14:57

OdgovorNapisal/-a janadino » Sr Nov 17, 2010 07:23

Letos sem bil čez 35 dni na morju (vem da bojo eni rekli da sem bil večinoma takrat, ko je deževalo :lol: ) pa sem tendo samo enkrat odprl, pa še to samo zato, da pokažem da jo imam, na ruti seveda. :D Vedno sem imel zraven otroke in smo se pošteno namazali s kremo pa nismo nikoli imeli problemov, tak da tenda naslednje leto ostane doma. Je pa res, da smo bolj ciganske polti.
Guma je guma, zaenkrat.
Uporabniški avatar
sacs
Viceadmiral
Prispevkov: 433
Pridružen: Sr Jul 29, 2009 07:25

OdgovorNapisal/-a sacs » Sr Nov 17, 2010 08:09

Tendo si kr nabav sam ne kakšne čip variante ti fino prav pride k se valaš po čolnu v kakšnem zalivu , če boš pa na obalo hodu pol pa jo verjetno res ne rabiš
ne se đalabajat
blze
Admiral
Prispevkov: 943
Pridružen: Ne Maj 02, 2010 17:41
Kraj: Il. Bistrica-Selce
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a blze » Sr Nov 17, 2010 09:12

Se strinjam glede teh čip variant. Sem kupu eno za 100€ še preden sem jo namontiral se je zlomil un plastičen nosilc ki drži skupaj palice :oops:

Tako da sem popravljal še preden sem montiral. In jaz sem jo tudi samo enkrat odprl v celem dopustu...
No če je gor ni nič narobe ni pa neki must have varianta.
Uporabniški avatar
cibro
Admiral
Prispevkov: 5004
Pridružen: Ne Jun 10, 2007 23:35

OdgovorNapisal/-a cibro » Sr Nov 17, 2010 09:26

Tenda je obvezna, julija in avgusta, če pa hočte raka pa škampe kože pa kar brez nje.
Krema ni dovolj.
Una za 100 ojr je čist ok. Tudi jaz sem skoraj zlomil ampak ker nisme znal montirati. Odpiral smo jo skoraj vsak dan, ker pač ne hodimo s čolna, zdrži tudi 25 vozlov vožnje.
Tako da kar se mene tiče v špici poletja če se kje parkiraš jo rabiš pa tudi če je za pol ure v zalivu.
Ker ko prži prži in ko odpreš tendo za senco AAAAMERIIIKAAA :lol:
U ko pa daš še kakšno cigansko sceno okolinokol je pa žur :D
matja3
Poročnik korvete
Prispevkov: 53
Pridružen: Pe Jun 11, 2010 22:53

OdgovorNapisal/-a matja3 » Sr Nov 17, 2010 09:29

Poletje je še daleč, tako da ne bom nič hitel s temi raznoraznimi dodatki... Važno, da bo čoln doma!
Uporabniški avatar
sacs
Viceadmiral
Prispevkov: 433
Pridružen: Sr Jul 29, 2009 07:25

OdgovorNapisal/-a sacs » Sr Nov 17, 2010 09:30

mi tendo uporabljamo praktično vsak dan in ravno zaradi tega sem jo naredil sam
jo zložim v manj kot minuti postavljena pa je v parih sekundah
in brez problema vozim z njo 30 vozlov
ne se đalabajat
blze
Admiral
Prispevkov: 943
Pridružen: Ne Maj 02, 2010 17:41
Kraj: Il. Bistrica-Selce
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a blze » Sr Nov 17, 2010 09:33

Pa tudi ne pozabi mislit na stranske stranice tende, ker itak potem sonce pod kotam sveti in si spet na soncu :D

Da ne boš potem kot na tržnici obešal brisače po tendi :D
matja3
Poročnik korvete
Prispevkov: 53
Pridružen: Pe Jun 11, 2010 22:53

OdgovorNapisal/-a matja3 » Sr Nov 17, 2010 09:34

Ok, torej tenda bo, da se pivo ne bo preveč grelo :)

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gosti