bayliner 2452 express

Vse o gliserjih, cruiserjih in jahtah ter plovba z njimi

Moderatorji: moderator2, cibro, moderator

racael
Poročnik korvete
Prispevkov: 55
Pridružen: Sr Sep 26, 2007 06:48
Kraj: lj

bayliner 2452 express

OdgovorNapisal/-a racael » Po Jun 23, 2008 23:37

letnik 96.250 ks z USA zastavo .Kakšni bi bili stroški registracije na SLO zastavo? A je to sploh še mogoče, ter kdo bi mi to uredil? Hvala za informacije.
Uporabniški avatar
pan
Štabni praporščak
Prispevkov: 42
Pridružen: Po Maj 14, 2007 12:49

OdgovorNapisal/-a pan » To Jun 24, 2008 23:06

seveda je mogoče.
Potrebuješ:
ce-certifikat
building certifikat
1,6% carine
20% DDV
in v večini je to vse.

To si lahko urediš vse sam, samo s papirji se odpraviš do uprave RS za pomorstvo in tam urediš vse.

lp
racael
Poročnik korvete
Prispevkov: 55
Pridružen: Sr Sep 26, 2007 06:48
Kraj: lj

OdgovorNapisal/-a racael » Ne Jun 29, 2008 11:35

Hvala Pan. zanima me kje dobim certifikat o gradnji ter CE certifikat, ter stroški. hvala za odgovor
debitel
Kapitan
Prispevkov: 150
Pridružen: Sr Feb 20, 2008 19:04
Kraj: Usa
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a debitel » Po Jun 30, 2008 09:10

NE dobiš, to je ravno najbolj zakomplicirana stvar.

morda na črnem trgu, drugače ga lahko legalno narediš za nekje 1600 Eur, kar je ogromno.

Kdo je na strani

Po forumu brska: Google [Bot] in 6 gostov