Fishermani s kabino
Moderatorji: moderator2, cibro, moderator
..ja jaz bi tudi,samo se mi nekako zdi ena nula preveč(pri ceni) za moj žep,je en lep na netu:
http://www.avto.net/mornar2003/view/ad.asp?ID=118648
http://www.avto.net/mornar2003/view/ad.asp?ID=118648
Kdo je na strani
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 7 gostov
