voda v nafti

Vse o gliserjih, cruiserjih in jahtah ter plovba z njimi

Moderatorji: moderator2, cibro, moderator

Uporabniški avatar
Novinec
Admiral
Prispevkov: 2569
Pridružen: Pe Feb 15, 2008 22:41
Kraj: Sailing on the world
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Novinec » Sr Jul 09, 2008 17:10

Moj tank je 560 litrov. Mal preveč za nosit v kanticah.
"Morje je med vsemi opojnostmi najbolj opojno!"
...........................................................(J.H.)
Uporabniški avatar
Mike
Admiral
Prispevkov: 1373
Pridružen: To Jul 01, 2008 11:01
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Mike » Če Jul 10, 2008 08:01

Sem si v rubriki naša plovila ogledal slikce obeh plovil :oops:
gobbi
Viceadmiral
Prispevkov: 370
Pridružen: So Jan 05, 2008 20:06
Kraj: MARIBOR-BANJOLE-NEREZINE-JEZERA

OdgovorNapisal/-a gobbi » Če Jul 10, 2008 12:15

Moj pa je 900 litrov bom pa probal enkrat nosit mogoče bom celo kako kilo shujšal torej če mam 2 kanglici po 10 litrov pa če je tank čist prazen je to 45 x sem pa tja ,niti ni tak hudo :lol: :P :twisted: .Škodilo mi 100% nebi. Zaenkrat še problemov nimam upam da jih nebom imel sem pa že tankal na Portorožu 800l, Lošinju 290l,Murter Jezera 400l,bomo videli kaj bo. Kaj pa če tankam plavega bo kaj narobe?? Ker načeloma mi tankamo navaden diesel plavi pa je evrodiesel kar bi naj bilo bolše,samo nevem kako so d motorji občutljivi ker stari kad so vse požrli brez problema
Uporabniški avatar
Novinec
Admiral
Prispevkov: 2569
Pridružen: Pe Feb 15, 2008 22:41
Kraj: Sailing on the world
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Novinec » Če Jul 10, 2008 13:29

Kolikor vem ni nič narobe če tankaš plavega. Jaz bi ga tud po 5 kun za liter, če bi ga dobil kje.
"Morje je med vsemi opojnostmi najbolj opojno!"

...........................................................(J.H.)
gobbi
Viceadmiral
Prispevkov: 370
Pridružen: So Jan 05, 2008 20:06
Kraj: MARIBOR-BANJOLE-NEREZINE-JEZERA

OdgovorNapisal/-a gobbi » Če Jul 10, 2008 13:44

Verjteno ti ga lahko zrihtam
Uporabniški avatar
MIHOLD
Kapitan korvete
Prispevkov: 99
Pridružen: Pe Maj 23, 2008 02:51

OdgovorNapisal/-a MIHOLD » So Jul 26, 2008 17:35

Fantje če imate že diesle z common rail tehnologijo ni zdravo tankat navadnega diesla ampak je veliko bolje eurodiesel tankat. Drugače pa imam jaz posebne aditive za nafto, ki niso v širši prodaji. Preprečujejo vezavo vode in nafti dajo večje mazalne sposobnosti in povišajo cetansko število.

Zadevo uporabljam v vseh avtomobilih pri hiši in na barki in moram rečt da je feedback zelo dober. Tudi od strank. :)
Uporabniški avatar
Novinec
Admiral
Prispevkov: 2569
Pridružen: Pe Feb 15, 2008 22:41
Kraj: Sailing on the world
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Novinec » Po Jul 28, 2008 01:14

Pošlji mi ponudbo na ZS.
LP
"Morje je med vsemi opojnostmi najbolj opojno!"

...........................................................(J.H.)

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gosti