Lep pozdrav!odločam se za nakup gumenjaka in zato me zanima dolžina tega gumenjaka,ki je spodaj link.Eni pravijo da je 2.90m eni 2.99m eni pa da je 3m.Koliko sem pa jaz seznanjen 2.90 ne rabiš registrirat in vinjete.3m pa morš to vse odpravit?!
Odločam pa se za nakup tega:http://www.avto.net/mornar2003/ad.asp?id=60825 (PRIMER)
hvala!
lp!
d
Kakšna je dejansko dolžina?
Moderatorji: moderator2, cibro, moderator
Pozdravljen Pocar !
2.90 ali 2.99 ali 3 m, z do pet konjev , ti ne bo šel nobeden merit. Sicer imajo ljudje iz kapetanije in policaji, že iz prakse, dobro oko za dolžino čolna, samo tako zakomplicirani pa zopet niso.
Link za oglas čolna ne deluje, boš moral popravit. Ko se obarva modro, potem deluje. Verjetno "primer" na koncu , ne spada zraven.
LP
2.90 ali 2.99 ali 3 m, z do pet konjev , ti ne bo šel nobeden merit. Sicer imajo ljudje iz kapetanije in policaji, že iz prakse, dobro oko za dolžino čolna, samo tako zakomplicirani pa zopet niso.
Link za oglas čolna ne deluje, boš moral popravit. Ko se obarva modro, potem deluje. Verjetno "primer" na koncu , ne spada zraven.
LP
Do 3m in 5kw (kar je nekaj več kot 6KM) ne potrebuješ vinjete, liste posadke in tudi zavarovanja ne do 15KW. Kar se tiče dolžine je tako. Imel sem Suzumar 290Fl ki je bil dolg 3m in Suzuki 8(uradno 6KM), pa ni bilo težav res pa je da tudi policije nisem videl. Za 10 cm jih še cepiš s papirji, za pol metra pa ne, vsaj pri 3m ne, kar je več je pa itak vseeno. Sory, ti podatki držijo za Hrvaško pri nas pa je moč omejena na 4,5KM.
Tukaj imaš vse pa si dobro preberi še bolje sprintaj, če bi ti kdaj pamet solili!
http://www.mmpi.hr/UserDocsImages/27%20 ... ahtama.htm
Tukaj imaš vse pa si dobro preberi še bolje sprintaj, če bi ti kdaj pamet solili!
http://www.mmpi.hr/UserDocsImages/27%20 ... ahtama.htm
Kakšna je dejansko dolžina?
Hvala za odgovor in opozorilo.Morem pa rečt,da sodelujem na dost forumih in ste tukaj nekak najbolj prijazni in radi pomagate!
http://www.avto.net/mornar2003/ad.asp?id=60825
Še enkrat hvala!
lp!
d
http://www.avto.net/mornar2003/ad.asp?id=60825
Še enkrat hvala!
lp!
d
Kakšna je dejansko dolžina?
Ne,saj se ne gre za prijazne ljudi.Samo ne enih forumih so prave male vojne!
lp!
d
lp!
d
Kdo je na strani
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 11 gostov
