sundancer napisal/-a:Tex napisal/-a:o globini ste se tako zadebatirali, da je novi lastnik pustil oba propelerja na podnu...
Sedaj pa ne ve, kaj naj z vrečkami ?
Gorenc ti vzem vrečke pa tut če jih ne rabiš
lahko jih s pivo napolnes p pridemo pomagat

