Pozdravljeni,
Zanima me ena informacija.... se da kje dobit kakšne podatke kako odpret omenjeno jamaho na 3 ali pa 3,5 ps? Ker motor je v osnovi enak kot pri 3,5.
Prosim za pomoč.
lp
Uroš
Yamaha 2,5
Moderatorji: moderator2, cibro, moderator
-
Daki
-
Daki
JUroš napisal/-a:Ja imaš prav , sem nekaj zabrkal... 3,5 yamahe ni. 4 pa je že drugačna.
Pa vseeno se da tole kosilnico kaj odpret? Kupil sem jo za majhnega gumenjaka za zajebancijo zraven čolna pa je vse super, tudi gre solidno mogoče bi rad malenkost več. Več pa nisem kupil zaradi teže motorja.
lp
Ne te tvoje kosilnice se ne da čisto nič odpret. Lahko bi zamenjal eliso, samo ne bo skoraj nič drugače.
Daki napisal/-a:JUroš napisal/-a:Ja imaš prav , sem nekaj zabrkal... 3,5 yamahe ni. 4 pa je že drugačna.
Pa vseeno se da tole kosilnico kaj odpret? Kupil sem jo za majhnega gumenjaka za zajebancijo zraven čolna pa je vse super, tudi gre solidno mogoče bi rad malenkost več. Več pa nisem kupil zaradi teže motorja.
lp
Ne te tvoje kosilnice se ne da čisto nič odpret. Lahko bi zamenjal eliso, samo ne bo skoraj nič drugače.
Z lahkoto jo lahko odpre. Dve klipsni, pa je pokrov dol.
Kdo je na strani
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 7 gostov

