Motor MARINER

Vse o gliserjih, cruiserjih in jahtah ter plovba z njimi

Moderatorji: moderator2, cibro, moderator

Uporabniški avatar
widmann
Admiral
Prispevkov: 804
Pridružen: Ne Jan 26, 2014 20:24
Kraj: KAMNIK-Minkendorf

Motor MARINER

OdgovorNapisal/-a widmann » To Jan 31, 2017 12:30

Pozdrav..

Ali bi kdo kaj več vedel o motorjih MARINER?
Slišal sem nekaj različnih zgodb,da gre za kopijo Mercurya drugi spet,da gre kopijo Yamahe??
manfred8
Kapitan
Prispevkov: 160
Pridružen: Pe Feb 13, 2015 11:59

OdgovorNapisal/-a manfred8 » To Jan 31, 2017 12:32

Tudi jaz sem slišal da naj bi bili kopija Yamahe. Če je nov, po mojem nebi smel delat težav in če ga redno servisiraš in vzdržuješ.
Uporabniški avatar
Marcel_Mastnak
Admiral
Prispevkov: 4061
Pridružen: So Jul 31, 2010 22:06
Kraj: Celje

OdgovorNapisal/-a Marcel_Mastnak » To Jan 31, 2017 14:55

mariner je mercury. Kopija yamahe je selva. Deli naj bi pasali križem. Ni pa noben od teh originalov ali "kopij" slab.
Uporabniški avatar
Tex
Admiral
Prispevkov: 8355
Pridružen: Sr Mar 28, 2007 00:28
Kraj: Morje

OdgovorNapisal/-a Tex » To Jan 31, 2017 16:30

Da ni kopija selve ?
SlikaSlika
“There’s no point having a boat if you don’t use it!”
kondor88
Admiral
Prispevkov: 643
Pridružen: Po Nov 18, 2013 17:18

OdgovorNapisal/-a kondor88 » To Jan 31, 2017 18:19

Uporabniški avatar
kocka
Admiral
Prispevkov: 4832
Pridružen: Sr Okt 10, 2007 20:03
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a kocka » To Jan 31, 2017 19:16

Ja, Mercuryin Mariner je podobno kot Johnson in Envirude, s tem da ta manjše Merce in Marinerje(do 30 KM) dela Tohatsu, sestavljajo pa v Belgiji, pol se pa pejt. :lol: drugače pa so to v redu motorji.
Uporabniški avatar
widmann
Admiral
Prispevkov: 804
Pridružen: Ne Jan 26, 2014 20:24
Kraj: KAMNIK-Minkendorf

OdgovorNapisal/-a widmann » To Jan 31, 2017 19:28

Zahvaljujem se vam za pomoč. :D
janadino
Admiral
Prispevkov: 3977
Pridružen: Če Okt 11, 2007 14:57

OdgovorNapisal/-a janadino » Če Feb 02, 2017 07:21

Nekateri starejši modeli so kopija yamahe, vsaj moj je bil.
Guma je guma, zaenkrat.
Daki

OdgovorNapisal/-a Daki » Če Feb 02, 2017 10:13

Točno tako. Nekaj let jih je delala Yamaha, nato Mercury. Če ima še gor nalepko (made in) lahko enostavno pogledaš ali so ga naredili američani ali japonci. Drugače pa pošlji sliko in ti takoj povem.

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 7 gostov