Evinrude, 4t, 2005

Vse o gliserjih, cruiserjih in jahtah ter plovba z njimi

Moderatorji: moderator2, cibro, moderator

Uporabniški avatar
kocka
Admiral
Prispevkov: 4832
Pridružen: Sr Okt 10, 2007 20:03
Kraj: Ljubljana

Evinrude, 4t, 2005

OdgovorNapisal/-a kocka » Ne Feb 05, 2017 00:56

A ima kdo slabe izkušnje z to firmo oz. motorji. Sprašujem, ker edino te firme še nisem probal ( pustimo kitajce), res je malo težji in robusten, kolk pije ne vem, zanimajo me bolj izkušnje z okvarami, če jih je imel kdo. Ni pa ETEC, ampak 4T, 15KM. Če kak deci na uro več požre me ne moti, saj mi ga tudi... Zanimajo me izkušnje in ne sem slišal oz. poznam nekoga ....
Uporabniški avatar
kasaudio
Admiral
Prispevkov: 4126
Pridružen: Po Dec 13, 2010 08:32
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a kasaudio » Ne Feb 05, 2017 15:38

ni posebnih težav s temi suzukiji.
Uporabniški avatar
jozko
Admiral
Prispevkov: 1811
Pridružen: Ne Apr 07, 2013 10:57

OdgovorNapisal/-a jozko » Ne Feb 05, 2017 15:46

kasaudio napisal/-a:ni posebnih težav s temi suzukiji.

A sta enaka s Suzuki-jem :?:
Kateri pa je kopija katerega, od kdaj in pri katerih modelih :?:
Prijatelje bolj cenim po tem, koliko preplujejo in ne po tem, kako veliko barko imajo!
Uporabniški avatar
kocka
Admiral
Prispevkov: 4832
Pridružen: Sr Okt 10, 2007 20:03
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a kocka » Ne Feb 05, 2017 17:06

V bistvu je precej robustna zadeva in ko gledam modele ne najdem slik od mojega, ki je bel ostali so modri ali pa črni. Od suzukijev sem imel pa 2T 40tko. Nekaj sem gledal da naj bi bil motor suzukijev, noga pa od johnson/evinrude. In ne pogruntam tisti gumb na koncu ročice- funkcijo, za ugasnit ni nekaj se vrti, efekta pa nobenega.?
Dimen
Viceadmiral
Prispevkov: 391
Pridružen: Sr Dec 29, 2010 11:57

OdgovorNapisal/-a Dimen » Ne Feb 05, 2017 18:32

Vrteči gumb na konc ročke je za panulanje. Če ga zavtiš desno poveča štand gas in obratno zmanjša.
Uporabniški avatar
kocka
Admiral
Prispevkov: 4832
Pridružen: Sr Okt 10, 2007 20:03
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a kocka » Ne Feb 05, 2017 19:06

Hvala, jaz pa že skoraj doktoriral na njem. :roll:

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 6 gostov