Evinrude, 4t, 2005
Moderatorji: moderator2, cibro, moderator
Evinrude, 4t, 2005
A ima kdo slabe izkušnje z to firmo oz. motorji. Sprašujem, ker edino te firme še nisem probal ( pustimo kitajce), res je malo težji in robusten, kolk pije ne vem, zanimajo me bolj izkušnje z okvarami, če jih je imel kdo. Ni pa ETEC, ampak 4T, 15KM. Če kak deci na uro več požre me ne moti, saj mi ga tudi... Zanimajo me izkušnje in ne sem slišal oz. poznam nekoga ....
V bistvu je precej robustna zadeva in ko gledam modele ne najdem slik od mojega, ki je bel ostali so modri ali pa črni. Od suzukijev sem imel pa 2T 40tko. Nekaj sem gledal da naj bi bil motor suzukijev, noga pa od johnson/evinrude. In ne pogruntam tisti gumb na koncu ročice- funkcijo, za ugasnit ni nekaj se vrti, efekta pa nobenega.?
Kdo je na strani
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 6 gostov
