ADRIA EVENT 850

Vse o gliserjih, cruiserjih in jahtah ter plovba z njimi

Moderatorji: moderator2, cibro, moderator

Alika
Štabni vodnik
Prispevkov: 28
Pridružen: So Nov 19, 2016 23:20

ADRIA EVENT 850

OdgovorNapisal/-a Alika » Ne Jan 29, 2017 18:45

Pozdravljeni!

Iščem informacije o navedeni barki - kvaliteta in plovne lastnosti, ob predpostavki motorja Volvo tamd41 200km. Na testu v eni Italijanski reviji l. 2006 ocenjena zelo dobro, na hr forumu trdijo, da se barka močno "gunca". Ima mogoče kdo kakšne izkušnje? Imam namreč eno nagledano, ampak bi jo bilo potrebno pošteno uštimat, saj je bila prodana v kit veriziji leta 2009, starejši gospod je vgradil motor, pogonski sklop, komande, dokončal je ni ker je umrl. Sedaj jo prodaja sin. Ima sicer tudi vsa okna, ampak so home made in jih je potrebno v celoti zamenjat. Tudi notranjost je potrebno v celoti izdelati na novo, saj ni dokončana, pa še tisto kar je narejeno je švoh. Mislite, da bi bilo možno še kje dobiti original dele ( okna, notranje pohištvo....) oziroma ali kdo ve, ali so vse sestavine proizvajali sami ali so imeli kakšne kooperante, pri katerih bi se mogoče še našel kakšen kos? Mučijo me predvsem velika bočna in prednje okno ter zadnja vrata kabine.

Vsaka vaša izkušnja oziroma mnenje zeloooo dobrodošlo. Hvala!

Aleš
W0wmyG0d

OdgovorNapisal/-a W0wmyG0d » Če Feb 23, 2017 09:34

chce grać w kasynie moszcz kasyn internetowych บาคาร่า
Uporabniški avatar
vili
Viceadmiral
Prispevkov: 596
Pridružen: Po Feb 23, 2009 22:10

OdgovorNapisal/-a vili » Če Feb 23, 2017 16:37

Tu ti naredijo okna in vrata po meri,kakšne potrebuješ.

http://www.zadarplast.hr/proizvodi_nadkabine.asp


Jaz imam zadnja vrata od njih,pa sem zelo zadovoljen z njimi.
Uporabniški avatar
habibi Vll
Admiral
Prispevkov: 4360
Pridružen: Po Avg 20, 2012 16:41
Kraj: LJ.Vižmarje

OdgovorNapisal/-a habibi Vll » Če Feb 23, 2017 17:03

Ne cincej, ampak kupi.Hrvati itak, naše se vse guncajo, a njihove so pa prbite, da se ne.Barka je čist ok, dovolj močan in dober motor.Itak si jo je treba dobro ogledat in v iskrenost lastnika, da pove o morebitni poškodbi in sanaciji, seveda, če je kaj bilo.Če je na vodi jo boš verjetno dvignil, da si ogledaš dno in da se sčisti in po potrebi nov af.
mašinfirer
Uporabniški avatar
cibro
Admiral
Prispevkov: 5004
Pridružen: Ne Jun 10, 2007 23:35

OdgovorNapisal/-a cibro » Če Feb 23, 2017 17:32

Vili.kolk je bila cena.jaz bi tudi za.mojega dal.a miras kasno sablono prinesti?
Uporabniški avatar
vili
Viceadmiral
Prispevkov: 596
Pridružen: Po Feb 23, 2009 22:10

OdgovorNapisal/-a vili » Če Feb 23, 2017 18:28

Cene nebi vedel,saj je meni vrata nabavil in vgradil proizvajalec plovila,so pa od tega podjetja in dobro narejene.
Pokliči jih, pa povprašaj po ponudbi.
Uporabniški avatar
cibro
Admiral
Prispevkov: 5004
Pridružen: Ne Jun 10, 2007 23:35

OdgovorNapisal/-a cibro » Če Feb 23, 2017 20:11

Ok.Bom hvala:)

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 10 gostov