Bi kdo ugibal kaj za eden čoln je na sliki??
Mi nič ne deluje kot model elan 902...Mogoče domača predelava?
https://www.mornar.net/view/ad.asp?id=214358
ELAN??
Moderatorji: moderator2, cibro, moderator
ELAN??
Das Ist Valter
-
Daki
Najbrž misliš tale model 900,ki pa je vseeno drugačen...
https://www.mornar.net/view/ad.asp?id=225403
https://www.mornar.net/view/ad.asp?id=225403
Das Ist Valter
Kdo je na strani
Po forumu brska: Google [Bot] in 2 gosta
