Pozdarvljeni!
Na mornarju sem zasledil čoln saver 550 z motorjem evinrude 90 e tec vse letnik 2007. Zanima me predvsem kakšen podatek o motorjih, ker sem doslej imel le yamahe in sem bil z njimi zelo zadovoljen. Kakšna poraba pri 900kg ali pri potovalki. Ali je cena 15000 € zadovoljiva za komplet ali je boljše kupiti 4 takten motor z podobnim fishermanom.
Hvala za odgovore!
evinrude 90 e tec+ saver
Moderatorji: moderator2, cibro, moderator
no ko si napisal tele podatke o čolnu, se mi je zdel nekako znan, pa sem šeu na avto net gledat če je ta ki mislim da je, in je bil res..ta čoln prodaja od mojga enga kolega prjatu in sem ga mel rentanega prav tisto leto ko ga je kupil..človek je picajzlast do amena..čoln je bil spucan zmer u nuulo..najbrž da je še zdej tak, no glede vožnje pa ..jest sem se vozu po pagu, kustiči,,itd..pa je bil za dva z dnevno prtljago čist ok..ne vem če sem v enem tednu porabu 40 litrov bencina..takat je res kuru mal..žal ti ne vem povedat kulk, k nisem tolk spremljal.
lp
lp
Veritas et Aequitas
Zivjo
Lahko ti povem iz svojih izkusenj ker imam Johnson 140 km 4 takt, da so 4 taktni dobri ampak novi e-tec je pa prava eksplozija.Sigurno bos najhitrejsi v kanalu
Prilagam 2 linka:
Tukaj je primerjava med 90 km 4 takt in 90 km e-tec!!
E-tec je lazji,mansji,manj porabe,vecji izkoristek moči...vec pa pise v testu.
http://www.jurca-td.si/evinrude_primerjava.htm
In primerjava med 150km e-tec in yamaho 150 4 stroke! 2 čolna head to head
http://www.youtube.com/watch?v=_-7I00cZUE0
Tale na youtube je kar konkretna primerjava,se splaca pogledat!!!
Drugace je pa servis JURCA v Ljubljani ki ma servis za johnson in evinrude motorje,tko da jih pozna u nulo.
lp
Lahko ti povem iz svojih izkusenj ker imam Johnson 140 km 4 takt, da so 4 taktni dobri ampak novi e-tec je pa prava eksplozija.Sigurno bos najhitrejsi v kanalu
Prilagam 2 linka:
Tukaj je primerjava med 90 km 4 takt in 90 km e-tec!!
E-tec je lazji,mansji,manj porabe,vecji izkoristek moči...vec pa pise v testu.
http://www.jurca-td.si/evinrude_primerjava.htm
In primerjava med 150km e-tec in yamaho 150 4 stroke! 2 čolna head to head
http://www.youtube.com/watch?v=_-7I00cZUE0
Tale na youtube je kar konkretna primerjava,se splaca pogledat!!!
Drugace je pa servis JURCA v Ljubljani ki ma servis za johnson in evinrude motorje,tko da jih pozna u nulo.
lp
Glede E-tec motorjev je bilo že veliko napisanega:
http://www.morjeplovec.net/viewtopic.ph ... light=etec
LP Klemen
http://www.morjeplovec.net/viewtopic.ph ... light=etec
LP Klemen
mi imamo etec 75 konjev, z motorjem smo zelo zadovoljni, čeprav mu že kot novemu ni deloval en injektor, tako da ni imel moči. vendar pa so nam kljub temu, da smo bili na pašmanu, motor urihtali v enemu dnevu po posredovanju servisa JURCA TD iz ljubljane, kjer smo motor tudi kupili. gospod jurca je bil pripravljen tudi osebno priti iz ljubljane na pašman in nam pomagati s popravilom. od takrat ni več nobenih težav, motor laufa lepo in je prau "žleht". tako da močno priporočam e-tec, še bolj pa priporočam servis jurca v ljubljani, ker so res ljudje na mestu, in ne pozabijo na vas tudi po tem ko ste motor že kupili.
Kdo je na strani
Po forumu brska: Google [Bot] in 4 gosti
