Kaj naredit glede bencinskega filtra.
Mam hondo 50 letnik 1998. Motor ima tri klasične uplinjače, kateri imajo izredno občutljive šobe.
Na čolnu imam separator, dodatni filter(klasični), ter original filter kateri je v motorju.Prav tako vedno očistim rezervar za gorivo.
Pa kljub temu mi vsakih toliko časa zamaši kakšno šobo, da motor deluje na dveh celindrih.
Pa še kar nekaj časa mi vzame za čiščenje šobe.
Obstaja kakšen poseben filter za gorivo, ki bi deloval bolj ziher.
Lp
Bencinski filter
Moderatorji: moderator2, cibro, moderator
- Marcel_Mastnak
- Admiral
- Prispevkov: 4061
- Pridružen: So Jul 31, 2010 22:06
- Kraj: Celje
Re: Bencinski filter
Mogoče se ti pa smeti naredijo ker se lušči ali abloga v gorivovodu ali gorivovod sam. Rešitev je, nove cevi in konkretno čiščenje komplet sistema.
Re: Bencinski filter
Sem pred sezono zamenjal cevi.
Stare so ostale samo cevi katere gredo iz pumpe v motorju.
Lp
Stare so ostale samo cevi katere gredo iz pumpe v motorju.
Lp
- Marcel_Mastnak
- Admiral
- Prispevkov: 4061
- Pridružen: So Jul 31, 2010 22:06
- Kraj: Celje
Re: Bencinski filter
Jaz bi se osredoročil na zadeve za filtrom.
Re: Bencinski filter
Ok, potem mi drugega ne preostane kot da zamenjam te cevke, katere gredo iz pumpe v uplinjače.
Bom poskusil ni kaj za zgubit.
Bom poskusil ni kaj za zgubit.
Re: Bencinski filter
V moji hondi rjavi šalčka fergazerja od znotraj, ker so cheap basdardi.
Finally, give that old outboard a hug—everyone needs some love now and again.
-
Daki
Re: Bencinski filter
Vseeno lahko pride malo nesnage v uplinjače. V tem primeru je vseeno potrebno očistiti cel bencinski sistem in ponovno nastaviti uplinjače.
Kdo je na strani
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 5 gostov
