Greenline 33 hibrid

Vse o gliserjih, cruiserjih in jahtah ter plovba z njimi

Moderatorji: moderator2, cibro, moderator

Uporabniški avatar
barba&capo
Kontraadmiral
Prispevkov: 259
Pridružen: Po Maj 12, 2008 23:35
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a barba&capo » So Okt 03, 2009 08:45

Novinec napisal/-a:Če gledaš v premec in stojiš pred njim ga ima s strani na tvoji desni strani. (enako kot velike jahte). Če pa greš okoli barke ga najdeš na premcu z leve strani, "okovanega" z inoxom.
Meni se zdi celo zelo posrečena izvedba. Samo sidro pa je že vprašanje, ali bo zadržalo barko!

LP
:wink:


Slika
Samo za lažjo predstavo glede namestitve sidra. Te dni je greenline veliko na morju (regata RC44) in je vezan v marini Portorož od koder je tudi slika.

LP
deba25
Naddesetnik
Prispevkov: 9
Pridružen: To Sep 29, 2009 09:21

OdgovorNapisal/-a deba25 » So Okt 03, 2009 09:56

Dobra slika, vidim da greenline delajo tudi z dvigali oz. žerjavi :D :D :D
atilone
Admiral
Prispevkov: 2790
Pridružen: Sr Nov 28, 2007 20:34

OdgovorNapisal/-a atilone » So Okt 03, 2009 11:27

Ja, res posrečen posnetek. Ali pa je ta model mogoče mišljen za ta pravi big game :) .
LP
Uporabniški avatar
Mitja P
Admiral
Prispevkov: 2367
Pridružen: Ne Okt 19, 2008 19:04

OdgovorNapisal/-a Mitja P » So Okt 03, 2009 11:58

Haha mogoče je bilo pa mišljeno kot jambor :D :D
Uporabniški avatar
bladzo
Admiral
Prispevkov: 963
Pridružen: Ne Okt 26, 2008 21:45
Kraj: Lj-Portorož
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a bladzo » Ne Okt 04, 2009 15:59

barba&capo napisal/-a:
Novinec napisal/-a:Če gledaš v premec in stojiš pred njim ga ima s strani na tvoji desni strani. (enako kot velike jahte). Če pa greš okoli barke ga najdeš na premcu z leve strani, "okovanega" z inoxom.
Meni se zdi celo zelo posrečena izvedba. Samo sidro pa je že vprašanje, ali bo zadržalo barko!

LP
:wink:


Slika
Samo za lažjo predstavo glede namestitve sidra. Te dni je greenline veliko na morju (regata RC44) in je vezan v marini Portorož od koder je tudi slika.

LP


No, zdej vem, zakaj so vse slike z desnega boka...
u-r-o-s
Admiral
Prispevkov: 637
Pridružen: So Jul 14, 2007 10:51
Kraj: Celje
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a u-r-o-s » Ne Okt 04, 2009 19:09

Meni pa ni napačno tole lociranje sidra, mu da bolj tak resen videz oziroma videz večje barke.
LP, Uroš.

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 6 gostov