Novinec napisal/-a:Če gledaš v premec in stojiš pred njim ga ima s strani na tvoji desni strani. (enako kot velike jahte). Če pa greš okoli barke ga najdeš na premcu z leve strani, "okovanega" z inoxom.
Meni se zdi celo zelo posrečena izvedba. Samo sidro pa je že vprašanje, ali bo zadržalo barko!
LP
Samo za lažjo predstavo glede namestitve sidra. Te dni je greenline veliko na morju (regata RC44) in je vezan v marini Portorož od koder je tudi slika.
LP
