Pozdravljeni,
prosim vas za vaše mnenje glede tega čolna link http://www.avto.net/mornar2003/ad.asp?ID=72758. Predvsem me zanima glede motorja - notranji Fiat - baje avtomobilski motor. Kaj pravite a se to obnese?
Hvala za pomoc.
Denis
pomoč pri nakupu čolna
Moderatorji: moderator2, cibro, moderator
http://www.up.gov.si/si/vodnik_po_stori ... ih_colnov/
2lastnika , motor letnik 1992,Čoln 1998, 99 % zadeva pripeljana iz Italije, čoln zanimiv, motor
, o fiatovih notranjih motorjih pa nimam izkušenj. Mogoče kdo drug kaj več.
Mi gredo pa na živce taki prodajalci ki v oglasih nimajo slik noge ali motorja in v tem primeru kako je izvedena vgradnja motorja. Včasih ti ena slika več pove kot eno uro prodajalčevega nakladanja.
2lastnika , motor letnik 1992,Čoln 1998, 99 % zadeva pripeljana iz Italije, čoln zanimiv, motor
Mi gredo pa na živce taki prodajalci ki v oglasih nimajo slik noge ali motorja in v tem primeru kako je izvedena vgradnja motorja. Včasih ti ena slika več pove kot eno uro prodajalčevega nakladanja.
Kdo je na strani
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 9 gostov
