johnson 25/50

Vse o gliserjih, cruiserjih in jahtah ter plovba z njimi

Moderatorji: moderator2, cibro, moderator

Urban
Kapitan korvete
Prispevkov: 99
Pridružen: Pe Okt 05, 2007 08:52
Kraj: Slovenska Bistrica

OdgovorNapisal/-a Urban » Če Jan 21, 2010 13:32

Zarad mene se lahko dobimo na ptujskem enx junija, ko je že celo odprto za plovbo, pa te malo sprobamo :twisted: Hja ka pa vem pr meni je gor, malo je bla strgana pa sem kr z silikonom zalil. Mogoče bi lahko porabil kr kako gumo ki je na avtih okoli vrat, oziroma nekaj podobnega, drugače pa majo mogoče kaj v navtiki Cizej v Mariboru.
Uporabniški avatar
bolid
Admiral
Prispevkov: 2659
Pridružen: Če Maj 29, 2008 18:56
Kraj: Novo mesto
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a bolid » Če Jan 21, 2010 16:51

Na svojem 4,5m dolgem plovilu sem imel gor obešeno yamaho 50 dvo taktno.Šlo je več po zraku kot po vodi.Motor je pa bil italijanski iz 25 na 50.
Ure dnevi leta tečejo....
janadino
Admiral
Prispevkov: 3977
Pridružen: Če Okt 11, 2007 14:57

OdgovorNapisal/-a janadino » Pe Jan 22, 2010 06:56

Fantje, ko boste šli na Ptujsko jezero me samo pokličite, pridem za vami pobirat ostanke za temi raketami. :D
Guma je guma, zaenkrat.
klemzi
Admiral
Prispevkov: 637
Pridružen: Sr Apr 16, 2008 15:24
Kraj: trzin

OdgovorNapisal/-a klemzi » Po Jan 25, 2010 11:53


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 6 gostov