Pozdravljeni,
že nekaj časa spremljam Morjeplovec in sem navdušen z bazo znanja in izkušnjami, ki jih imate člani.
Čeprav sem pregledal forum, še nisem naletel na problem oz. rešitev problema, ki se mi je pojavil.
Sem ponosni lastnik Crownline 180 BR, letnik 1999, 3.0 Mercruiser, Alpha One.
Čoln sem kupil lansko leto od prvega lastnika in sem s čolnom ZELO zadovoljen. Tako z družinskim kopanjem (žena+otrok) kot z športnimi aktivnostmi (wake, smučanje).
Edina pomankljivost čolna je že od prvega dne nakupa zelo trd volan (nima servo).
Sedaj pa se mi je zlomila tračna letev (en zobnik) pod volanom. Ko sem jo odstranil, sem ugotovil, da je peta motorja zelo trda (komaj se jo premakne z dvema rokama (čoln je še v vodi).
Očitno je zaradi trde pete popustila letev, tako da moram rešiti problem s peto, da se mi nova "zajla" (ki je naročena) spet ne zlomi.
Če ima kdo kakšne izkušnje s trdo peto oz. nasvet, bom zelo hvaležen.
Hvala in mirno morje
težava z peto Alpha one
Moderatorji: moderator2, cibro, moderator
huolog zdravo
naj te potolažim peto v vodi je zelo težko premikati tudi, ko je vse novo jaz svoje bravo ne morem ko sem imel alfo peto in celo novo sem moral kar močno pritisniti ,da se je obrnila na stran.
Tako, da peto zaenkrat pusti pri miru, ko pa boš snel zajlo boš videl, da se bo tudi peta lažje obračala.
Predlagam ti ,da pri motorju zadaj snameš volansko zajlo katera je povezana zadaj z peto in probaš kako dejansko volan sploh deluje ali lahko tekoče ..težko itd.. seveda ,če je težko je treba razdreti in eventuelno uničeno zamenjati namazati in bo delovalo. Sem siguren ,ko boš dal novo zajlo ,da bo vse špilalo saj imaš super čoln sploh ,ker je crownline

naj te potolažim peto v vodi je zelo težko premikati tudi, ko je vse novo jaz svoje bravo ne morem ko sem imel alfo peto in celo novo sem moral kar močno pritisniti ,da se je obrnila na stran.
Tako, da peto zaenkrat pusti pri miru, ko pa boš snel zajlo boš videl, da se bo tudi peta lažje obračala.
Predlagam ti ,da pri motorju zadaj snameš volansko zajlo katera je povezana zadaj z peto in probaš kako dejansko volan sploh deluje ali lahko tekoče ..težko itd.. seveda ,če je težko je treba razdreti in eventuelno uničeno zamenjati namazati in bo delovalo. Sem siguren ,ko boš dal novo zajlo ,da bo vse špilalo saj imaš super čoln sploh ,ker je crownline
_________________
Lp Fojki
Lp Fojki
Mitja p in Fojki,
hvala za vajina odgovora. Res sem že snel zajlo in peta je še zmeraj trda.
Očitno bo res potreben večji poseg. Ker imam čoln na Krku, US zastava, sem v dogovorih z Romanom Vrtačnikom, da pride, razstavi peto, odstrani motor in popravi, kar bo potrebno.
Fojki, z Crownline sem pa res zadovoljen (moja prva plastika, prej sem imel gumenjaka). Čeprav so me svarili, da ima premajhen motor, sem zaenkrat čist zadovoljen. Za informacijo: preden se je pokvarila zajla, smo bili štirje, povprečno 90 kilski "fantje" na športnem vikendu. Za hec smo poskusili dva v čolnu in dva na wake - Crownie naju je iz vode potegnil brez problema.
lp
hvala za vajina odgovora. Res sem že snel zajlo in peta je še zmeraj trda.
Očitno bo res potreben večji poseg. Ker imam čoln na Krku, US zastava, sem v dogovorih z Romanom Vrtačnikom, da pride, razstavi peto, odstrani motor in popravi, kar bo potrebno.
Fojki, z Crownline sem pa res zadovoljen (moja prva plastika, prej sem imel gumenjaka). Čeprav so me svarili, da ima premajhen motor, sem zaenkrat čist zadovoljen. Za informacijo: preden se je pokvarila zajla, smo bili štirje, povprečno 90 kilski "fantje" na športnem vikendu. Za hec smo poskusili dva v čolnu in dva na wake - Crownie naju je iz vode potegnil brez problema.
lp
Ma fantje, zajla nima veze... Tudi če je zajla zmontirana in če je vse kot mora biti boš peto z lahkoto premikal levo desno, volan pa se bo pač vrtel sem in tja...
Je pa nekaj drugega, kar je "nategnilo" tebe Fojki.
Ti si imel na Alphi in imaš tudi sedaj na Bravo nogi servo volan. Če pa je ta montiran boš pa res bolj malo premikal... Mogoče gre 5 cm, potem pa se ventil na servo cilindru "odloči", da ne bo spustil več. Takrat lahko vlečeš nogo tudi s kamionom levo in desno in ne bo nič...
Kar pa se tvojega problema tiče Huolog, pa je tako, kot je napisal Mitja. Malo razdiranja in kakšno podmazovanje, verjetno pa tudi menjava puš. Noge so zelo različne, včasih so imele še povsod niplne za mazanje, potem jih je bilo vse manj, leta 2010 pa ni niti enega več!!! Edina 2 niplna sta samo še na engine couplerju (na ripnah na sklopki motorja), na kar pa večina "pametnih" serviserjev običajno kar lepo pozabi, kardan pa naslednjo sezono veselo razbija in povzroča brezvezne vibracije, ki zagotovo ne koristijo... Tukaj uporabite tudi pravo mast in ne kar nekaj, kar je pri roki!!! Namen te masti namreč sploh ni mazanje...
Je pa nekaj drugega, kar je "nategnilo" tebe Fojki.
Ti si imel na Alphi in imaš tudi sedaj na Bravo nogi servo volan. Če pa je ta montiran boš pa res bolj malo premikal... Mogoče gre 5 cm, potem pa se ventil na servo cilindru "odloči", da ne bo spustil več. Takrat lahko vlečeš nogo tudi s kamionom levo in desno in ne bo nič...
Kar pa se tvojega problema tiče Huolog, pa je tako, kot je napisal Mitja. Malo razdiranja in kakšno podmazovanje, verjetno pa tudi menjava puš. Noge so zelo različne, včasih so imele še povsod niplne za mazanje, potem jih je bilo vse manj, leta 2010 pa ni niti enega več!!! Edina 2 niplna sta samo še na engine couplerju (na ripnah na sklopki motorja), na kar pa večina "pametnih" serviserjev običajno kar lepo pozabi, kardan pa naslednjo sezono veselo razbija in povzroča brezvezne vibracije, ki zagotovo ne koristijo... Tukaj uporabite tudi pravo mast in ne kar nekaj, kar je pri roki!!! Namen te masti namreč sploh ni mazanje...
Kdo je na strani
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 8 gostov
