Prive v Slo
Moderatorji: moderator2, cibro, moderator
Prive v Slo
A morda kdo ve kje bi lahko dobil privez za 6,2 m coln??
Hvala vnaprej
Hvala vnaprej
barju
ha, ha... rabim bolj na slovenski obali... - mislim da reke v Slo niso povezane z morjem
Najrajsi bi za cez celo leto. Ce ga pa ne najdem - pa mislim kupit prikolico in ga parkirat na domacem dvoriscu, poleti pa spet na iskanje privezov.
V tem primeru - a kdo prodaja prikolico za coln 6,2 m?
Hvala
Najrajsi bi za cez celo leto. Ce ga pa ne najdem - pa mislim kupit prikolico in ga parkirat na domacem dvoriscu, poleti pa spet na iskanje privezov.
V tem primeru - a kdo prodaja prikolico za coln 6,2 m?
Hvala
Se strinjam res je bilo težko gledati te poplave kaj poplave katastrofe res težko.
toda HEC pa tudi mora biti še v vsaki vojni se je malo pohecalo tako ,da tex bravisimo ,če ne drugega ,da se prej pozabi ali vsaj malo pozabi na poplave .
katere upam jih nikoli več ne bo.
Raje kak dober vic pripopajte

toda HEC pa tudi mora biti še v vsaki vojni se je malo pohecalo tako ,da tex bravisimo ,če ne drugega ,da se prej pozabi ali vsaj malo pozabi na poplave .
Raje kak dober vic pripopajte
_________________
Lp Fojki
Lp Fojki
dušan napisal/-a:Kr en imaš pa smisel za humor. te povabim da prideš malo k nam na izlet po poplavljenih krajih kjer imamo kubike uničenih podov pohištva avtomobilov .............in na žalost še smrtne žrtve![]()
Bom videl če ti bo še smešno.
Voda kolikor ima čara ima tudi grozote
Jst že od nekdaj ne maram vode. Raje vino.
Ti, k se ti je prebudu čut odgovornosti, si pa sigurn eden tistih, ki na oknu čakajo, da jim drugi spucajo škodo od poplave. Ker če bi bil zraven nekaj noči s fanti, ki so preko meja zmožnega delali in reševali, bi vedel kako zelo je humor dobrodošel
"..Jer ovi ljudi normalni, tako su mi dosadni..." Jasmin Stavros
Sem ti stopil na rep kr en ????
Tisti ki smo resnišno pomagali ljudem, in delali nad mejami zmožnega nam ni šlo nič na smeh
Smo pa mogoče še malo občutlivi. S bo bolje. Na izlet te pa še vedno vabim.kostanjevica in naši kraji tu okoli so lepi tudi ko so pod vodo
Pa tudi cvička in klobas nam je še otalo
Tisti ki smo resnišno pomagali ljudem, in delali nad mejami zmožnega nam ni šlo nič na smeh
Smo pa mogoče še malo občutlivi. S bo bolje. Na izlet te pa še vedno vabim.kostanjevica in naši kraji tu okoli so lepi tudi ko so pod vodo
Pa tudi cvička in klobas nam je še otalo
Kdo je na strani
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 7 gostov

