Prive v Slo

Vse o gliserjih, cruiserjih in jahtah ter plovba z njimi

Moderatorji: moderator2, cibro, moderator

JackU
Naddesetnik
Prispevkov: 6
Pridružen: Pe Sep 24, 2010 12:22

Prive v Slo

OdgovorNapisal/-a JackU » Pe Sep 24, 2010 13:07

A morda kdo ve kje bi lahko dobil privez za 6,2 m coln??

Hvala vnaprej
odojk1975
Kapitan
Prispevkov: 191
Pridružen: Če Sep 11, 2008 21:04
Kraj: KRANJ

OdgovorNapisal/-a odojk1975 » Pe Sep 24, 2010 13:57

Povprašaj malo po Barju oz.okrog Kostanjevice
Uporabniški avatar
kr en
Admiral
Prispevkov: 6703
Pridružen: So Nov 22, 2008 21:20
Kraj: From sea to sky
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a kr en » Pe Sep 24, 2010 14:09

Al pa na Iški, na suhi vez :?

Ali to rabiš čez zimo?
"..Jer ovi ljudi normalni, tako su mi dosadni..." Jasmin Stavros
JackU
Naddesetnik
Prispevkov: 6
Pridružen: Pe Sep 24, 2010 12:22

barju

OdgovorNapisal/-a JackU » Pe Sep 24, 2010 14:18

ha, ha... rabim bolj na slovenski obali... - mislim da reke v Slo niso povezane z morjem

Najrajsi bi za cez celo leto. Ce ga pa ne najdem - pa mislim kupit prikolico in ga parkirat na domacem dvoriscu, poleti pa spet na iskanje privezov.

V tem primeru - a kdo prodaja prikolico za coln 6,2 m?

Hvala
Uporabniški avatar
Fojki
Viceadmiral
Prispevkov: 450
Pridružen: So Okt 20, 2007 11:23
Kraj: Ljubljana - Barbariga

OdgovorNapisal/-a Fojki » Pe Sep 24, 2010 15:36

Alo pa dajte tele naslove okoli teme mal poštimat

ne moreš pisati prive v slo pa brez zamere :lol:
_________________
Lp Fojki
Uporabniški avatar
Tex
Admiral
Prispevkov: 8355
Pridružen: Sr Mar 28, 2007 00:28
Kraj: Morje

OdgovorNapisal/-a Tex » Pe Sep 24, 2010 17:42

Morda ga malo slov jeb...
Al pa mu je ponagajal tis škrat :lol: :lol: :lol:
Uporabniški avatar
Novinec
Admiral
Prispevkov: 2569
Pridružen: Pe Feb 15, 2008 22:41
Kraj: Sailing on the world
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Novinec » Pe Sep 24, 2010 19:37

Fantje se zgodi,.... ko so hitri prsti in um hitrejši od tipkovnice. :lol:

Ampak mislim, da bo 6m dolgo plovilo nesmiselno vezati na obali. Predrago!

LP
:lol:
bsc46
Admiral
Prispevkov: 736
Pridružen: To Dec 08, 2009 11:39
Kraj: Postojna

OdgovorNapisal/-a bsc46 » Pe Sep 24, 2010 19:51

Vse slov.reke so povezane z morjem-ali ne?
No naša reka Pivka pač ponikne tako, da priveza v Postojni ne moreš dobiti. :lol:
Ljubitelj narave
dušan
Viceadmiral
Prispevkov: 431
Pridružen: So Apr 24, 2010 22:32
Kraj: Krško

OdgovorNapisal/-a dušan » Pe Sep 24, 2010 20:03

Kr en imaš pa smisel za humor. te povabim da prideš malo k nam na izlet po poplavljenih krajih kjer imamo kubike uničenih podov pohištva avtomobilov .............in na žalost še smrtne žrtve :cry:
Bom videl če ti bo še smešno.
Voda kolikor ima čara ima tudi grozote
Uporabniški avatar
Tex
Admiral
Prispevkov: 8355
Pridružen: Sr Mar 28, 2007 00:28
Kraj: Morje

OdgovorNapisal/-a Tex » Pe Sep 24, 2010 20:20

Ja no sej dobro, saj je hudo,kar se je zgodilo,
toda malo heca mora bit,
Kr En se je tud cel teden z splavom prevažal po svoji okolici... in ni mislil nič slabega, hec pa ja mora bit !
SlikaSlika
“There’s no point having a boat if you don’t use it!”
Uporabniški avatar
Fojki
Viceadmiral
Prispevkov: 450
Pridružen: So Okt 20, 2007 11:23
Kraj: Ljubljana - Barbariga

OdgovorNapisal/-a Fojki » Pe Sep 24, 2010 20:37

Se strinjam res je bilo težko gledati te poplave kaj poplave katastrofe res težko.

toda HEC pa tudi mora biti še v vsaki vojni se je malo pohecalo tako ,da tex bravisimo ,če ne drugega ,da se prej pozabi ali vsaj malo pozabi na poplave . :lol: katere upam jih nikoli več ne bo.

Raje kak dober vic pripopajte :lol: :wink:
_________________
Lp Fojki
Uporabniški avatar
kr en
Admiral
Prispevkov: 6703
Pridružen: So Nov 22, 2008 21:20
Kraj: From sea to sky
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a kr en » Pe Sep 24, 2010 20:51

dušan napisal/-a:Kr en imaš pa smisel za humor. te povabim da prideš malo k nam na izlet po poplavljenih krajih kjer imamo kubike uničenih podov pohištva avtomobilov .............in na žalost še smrtne žrtve :cry:
Bom videl če ti bo še smešno.
Voda kolikor ima čara ima tudi grozote


Jst že od nekdaj ne maram vode. Raje vino.
Ti, k se ti je prebudu čut odgovornosti, si pa sigurn eden tistih, ki na oknu čakajo, da jim drugi spucajo škodo od poplave. Ker če bi bil zraven nekaj noči s fanti, ki so preko meja zmožnega delali in reševali, bi vedel kako zelo je humor dobrodošel :twisted:
"..Jer ovi ljudi normalni, tako su mi dosadni..." Jasmin Stavros
dušan
Viceadmiral
Prispevkov: 431
Pridružen: So Apr 24, 2010 22:32
Kraj: Krško

OdgovorNapisal/-a dušan » Pe Sep 24, 2010 21:47

Sem ti stopil na rep kr en ????
Tisti ki smo resnišno pomagali ljudem, in delali nad mejami zmožnega nam ni šlo nič na smeh :twisted:
Smo pa mogoče še malo občutlivi. S bo bolje. Na izlet te pa še vedno vabim.kostanjevica in naši kraji tu okoli so lepi tudi ko so pod vodo :lol:
Pa tudi cvička in klobas nam je še otalo :wink:
Uporabniški avatar
Fojki
Viceadmiral
Prispevkov: 450
Pridružen: So Okt 20, 2007 11:23
Kraj: Ljubljana - Barbariga

OdgovorNapisal/-a Fojki » Pe Sep 24, 2010 21:53

ha ha Dušan za klobase stopim takoj na tvojo stran. :P
razen ,če ma kr en kak pršut v igri :wink:

Če so klobase še suhe seveda :lol: se še jaz povabim ,če lahko :lol: :lol:
tale branje o klobasah pa vinu smo vsi lačni pa žejni ratali. :lol:
_________________
Lp Fojki
dušan
Viceadmiral
Prispevkov: 431
Pridružen: So Apr 24, 2010 22:32
Kraj: Krško

OdgovorNapisal/-a dušan » Pe Sep 24, 2010 22:08

Seveda . Dobrodošli.Samo povejte kdaj bi prišli,mi bo v čast.
Vina dost (neredčnega z vodo ) klobase in salame so bile pa na varnem :wink:

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 7 gostov