SESSA s26

Vse o gliserjih, cruiserjih in jahtah ter plovba z njimi

Moderatorji: moderator2, cibro, moderator

boreas
Višji štabni vodnik
Prispevkov: 24
Pridružen: Če Dec 30, 2010 16:23

SESSA s26

OdgovorNapisal/-a boreas » Po Jan 17, 2011 17:59

Kaj menite o tem gliserju?

http://www.sessamarine.com/_vti_g2_miss ... 19_.sphtml


Na youtubu Sem Gledal test in Sem zaskrbljen Glede plovnih lastnosti, ker Je ob relativnem mirnem morju bil gliser cel iz vode. Evo link ZA posnetek:

http://m.youtube.com/index?desktop_uri= ... ufnF-BCpaU
Uporabniški avatar
admin
Site Admin
Prispevkov: 8827
Pridružen: Sr Nov 22, 2006 21:34
Kraj: Ljubljana-Punat
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a admin » Po Jan 17, 2011 18:26

Plul sem z nekaj Sessami in so bile vse dobre na vodi. Tole skakanje na filmu pa je precej normalno, čeprav ti mogoče morje izgleda mirno. V resnici je na vodi dolg val, ki ga noben gliser ne mara. Pri visokih hitrostih se začne poskakovanje... Ko pa boš po Jadranu plul po valu od burje ali maestrala pa bo to čisto druga pesem.

Link na Youtube si pa verjetno mislil tale.
http://www.youtube.com/watch?v=0ufnF-BCpaU
boreas
Višji štabni vodnik
Prispevkov: 24
Pridružen: Če Dec 30, 2010 16:23

OdgovorNapisal/-a boreas » Po Jan 17, 2011 18:33

Hvala. :) ve kdo Kolko prb. pride ta model? Všeč so mi tudi modeli key largo. Mislim da v tem rangy so Daleč pred vsemi. Vsak Glede dizajna.
boreas
Višji štabni vodnik
Prispevkov: 24
Pridružen: Če Dec 30, 2010 16:23

OdgovorNapisal/-a boreas » Po Jan 17, 2011 18:34

Se opravičujem Glede napak ker pišem po telefonu. :-)
Uporabniški avatar
vili
Viceadmiral
Prispevkov: 596
Pridružen: Po Feb 23, 2009 22:10

OdgovorNapisal/-a vili » Po Jan 17, 2011 18:40

Mislim da so pri testu rekli,da je cena od 67 tisoč evrov naprej.

http://www.euronautica24.si/Advert/Adve ... oizvod=179

L.P.
Uporabniški avatar
admin
Site Admin
Prispevkov: 8827
Pridružen: Sr Nov 22, 2006 21:34
Kraj: Ljubljana-Punat
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a admin » Po Jan 17, 2011 18:47

Podoben čoln, tudi designersko je recimo tole
http://www.doralboat.com/brochure.aspx?modelid=144656
http://www.alegris.si/plovila_elite_265_cu.html

Cena za fco. Koper pa okrog 70.000 EUR. Veliko? Jap, preveč, vendar tako pač je, kdor hoče biti drugačen tudi na vodi mora za to pač seči malce globje v žep. :D
Uporabniški avatar
Fojki
Viceadmiral
Prispevkov: 450
Pridružen: So Okt 20, 2007 11:23
Kraj: Ljubljana - Barbariga

OdgovorNapisal/-a Fojki » To Jan 18, 2011 20:22

admin napisal/-a:Podoben čoln, tudi designersko je recimo tole
http://www.doralboat.com/brochure.aspx?modelid=144656
http://www.alegris.si/plovila_elite_265_cu.html

Cena za fco. Koper pa okrog 70.000 EUR. Veliko? Jap, preveč, vendar tako pač je, kdor hoče biti drugačen tudi na vodi mora za to pač seči malce globje v žep. :D


Tudi sam počasi razmišljam o večjem in gledam Doralboats plovila ,če jih pogledaš so res RES izredno vrhunska plovila meni se že od nekdaj dopadejo ,treba je samo malo bolj seči v žepek . :cry: ampak kot pravijo vse ima svojo ceno.
_________________
Lp Fojki
Uporabniški avatar
kr en
Admiral
Prispevkov: 6703
Pridružen: So Nov 22, 2008 21:20
Kraj: From sea to sky
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a kr en » To Jan 18, 2011 21:00

Pri tem brendu, pa se tale taktika ne bo obnesla :roll:
"..Jer ovi ljudi normalni, tako su mi dosadni..." Jasmin Stavros

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gosti