gliser
Moderatorji: moderator2, cibro, moderator
gliser
lep pozdrav, a mi lahko gdo pove če je imel izskušnje najema motornega gliserja kiim power open 30 ,in mi pove kakšne iskušnje z tem čolnom. jaz sem se odločil za najem tega plovila za dopust, motor je 2x 180km in rezervoar 400l dizel. dolžina 9.40m.
Re a gdo ima iskušnj z gliserjem kiim power open 30
kiim napisal/-a:lep pozdrav, a mi lahko gdo pove če je imel izskušnje najema motornega gliserja kiim power open 30 ,in mi pove kakšne iskušnje z tem čolnom. jaz sem se odločil za najem tega plovila za dopust, motor je 2x 180km in rezervoar 400l dizel. dolžina 9.40m.
Kdo je na strani
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 6 gostov
