.
Zdaj je pa na vrsti Sandi!
Pred novim letom se je sam odločil, da bo v takih "odklopljenih" primerih odziv sveta foruma hiter in konkreten.
Sandi ukrepaj!!!
Po mojem je trenutno za na hladno vsaj ..... , vsekakor pa več kot eden.
.
drago 540-poraba
Moderatorji: moderator2, cibro, moderator
Nazadnje spremenil H2O, dne Pe Jun 02, 2017 13:59, skupaj popravljeno 1 krat.
Kdo je na strani
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 8 gostov

