motor 20-25km?

Vse o gliserjih, cruiserjih in jahtah ter plovba z njimi

Moderatorji: moderator2, cibro, moderator

Uporabniški avatar
kocka
Admiral
Prispevkov: 4832
Pridružen: Sr Okt 10, 2007 20:03
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a kocka » Sr Okt 01, 2008 18:06

Če ti kaj pomaga poglej za ta motorček in verjetno bi se še pogajal o ceni. Je pa lepo ohranjen!
http://www.avto.net/mornar2003/ad.asp?id=57460
monster_d
Kapitan
Prispevkov: 196
Pridružen: Ne Apr 08, 2007 18:43
Kraj: Ptuj

OdgovorNapisal/-a monster_d » Sr Okt 01, 2008 23:55

Glede da je dvotakten in da ma tuje papirje nevem kak bi bilo glede registracije, motor je ze kar dolgo gor tak da pomoje ni kaj prida.
Uporabniški avatar
kocka
Admiral
Prispevkov: 4832
Pridružen: Sr Okt 10, 2007 20:03
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a kocka » Če Okt 02, 2008 16:42

Povprašaj lastnika, meni je za njihove gumenjake in motorje zagotavljal da uredi vse papirje. Tole pa je njihova spletna stran, cene v hangarju pa cca 10% nižje kot na netu. Mogoče pa ti kaj drugega pade v oči!

www.spedfers.com
Uporabniški avatar
cibro
Admiral
Prispevkov: 5004
Pridružen: Ne Jun 10, 2007 23:35

OdgovorNapisal/-a cibro » Če Okt 02, 2008 19:03

Jaz sem od primoža že nabavil, in motor in čoln vsako stvar posebaj in vedno je bilo vse ok. in s kvaliteto in s papirji.
LP, G
janadino
Admiral
Prispevkov: 3977
Pridružen: Če Okt 11, 2007 14:57

OdgovorNapisal/-a janadino » Pe Okt 03, 2008 10:15

Tudi moje izkušnje z Primožem so samo pozitivne.
LP
gnioco
Poročnik fregate
Prispevkov: 62
Pridružen: Ne Sep 09, 2007 22:36

OdgovorNapisal/-a gnioco » To Okt 14, 2008 12:23

Koliko je pa tezak ta motor?
in koliko porabi?

Upam da nebi potopil mojega beograd sporta, čeprav je deklariran za max 30km.

hvala, lp
Uporabniški avatar
cibro
Admiral
Prispevkov: 5004
Pridružen: Ne Jun 10, 2007 23:35

OdgovorNapisal/-a cibro » To Okt 14, 2008 14:22

Dolga os ima 50 kg tako da nekaj manj ene 45 kg. Poraba ne beogradu povprečno ene 7-8 l na uro na ful gasu kar pa ne boš rabil prav dosti ene 5 l na uro ti pa ne bo ušlo.
LP, G

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 10 gostov