A ima kdo mnenje ali kaj za prodat?

Vse o gliserjih, cruiserjih in jahtah ter plovba z njimi

Moderatorji: moderator2, cibro, moderator

tomaz_slo
Admiral
Prispevkov: 2393
Pridružen: Če Mar 25, 2010 15:28

OdgovorNapisal/-a tomaz_slo » Sr Dec 10, 2014 09:35

gregor.n napisal/-a:Prjatu, dej mal strehe nabav, jst nimam več kaloriferja s seboj :wink:


Gregor,
mislim da bom zaradi neurejenega priveza zaenkrat kar na prikolici ostal.
Uporabniški avatar
gregor.n
Admiral
Prispevkov: 4409
Pridružen: Pe Apr 04, 2008 10:26
Kraj: Zanzibar
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a gregor.n » Sr Dec 10, 2014 14:21

Pa saj Mano gre na prikolo, jaz sem imel Salpo 21,5 celo na enoosni. Pa ne kupi dizla, je prešvoh. :wink:
https://medisken.si
tomaz_slo
Admiral
Prispevkov: 2393
Pridružen: Če Mar 25, 2010 15:28

OdgovorNapisal/-a tomaz_slo » Sr Dec 10, 2014 14:24

gregor.n napisal/-a:Pa saj Mano gre na prikolo, jaz sem imel Salpo 21,5 celo na enoosni. Pa ne kupi dizla, je prešvoh. :wink:


Stari, nimam ML-a. :D
Uporabniški avatar
gregor.n
Admiral
Prispevkov: 4409
Pridružen: Pe Apr 04, 2008 10:26
Kraj: Zanzibar
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a gregor.n » Sr Dec 10, 2014 14:25

Jaz sem to s Hyundaijem vleku :wink:
https://medisken.si
Jape
Viceadmiral
Prispevkov: 530
Pridružen: So Sep 13, 2008 10:41
Kraj: Stranska vas - Pag

OdgovorNapisal/-a Jape » Sr Dec 10, 2014 14:28

tomaz_slo napisal/-a:
gregor.n napisal/-a:Pa saj Mano gre na prikolo, jaz sem imel Salpo 21,5 celo na enoosni. Pa ne kupi dizla, je prešvoh. :wink:


Stari, nimam ML-a. :D


2x na leto ti ga pa jest vlečem gori in doli.
tomaz_slo
Admiral
Prispevkov: 2393
Pridružen: Če Mar 25, 2010 15:28

OdgovorNapisal/-a tomaz_slo » Sr Dec 10, 2014 21:02

Jape napisal/-a:
tomaz_slo napisal/-a:
gregor.n napisal/-a:Pa saj Mano gre na prikolo, jaz sem imel Salpo 21,5 celo na enoosni. Pa ne kupi dizla, je prešvoh. :wink:


Stari, nimam ML-a. :D


2x na leto ti ga pa jest vlečem gori in doli.


Z noga mi nikoli ni preveč dišala. Jape, tebi se glede na tvoj izpit neha nekje pri 4350 skupne NDM... :?:
polanc
Admiral
Prispevkov: 9475
Pridružen: Če Dec 04, 2008 21:00
Kraj: sevnica

OdgovorNapisal/-a polanc » Sr Dec 10, 2014 21:32

sej ZVERINA je gumenjak,Joker boat
DTM219
Kapitan
Prispevkov: 200
Pridružen: Pe Avg 28, 2009 17:12

OdgovorNapisal/-a DTM219 » Ne Dec 14, 2014 13:37

Oj
danes berem oteh tvojih povprasevanjih.javljam pa se glede tvojh dvomov kako pripeljati prikolico iz italije.jaz sem jo pripeljal brez vsakih problemov
ce te pa zanimajo se podrobnosti se pa slisiva
lp

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 9 gostov