gregor.n napisal/-a:Prjatu, dej mal strehe nabav, jst nimam več kaloriferja s seboj
Gregor,
mislim da bom zaradi neurejenega priveza zaenkrat kar na prikolici ostal.
Moderatorji: moderator2, cibro, moderator
Jape napisal/-a:tomaz_slo napisal/-a:gregor.n napisal/-a:Pa saj Mano gre na prikolo, jaz sem imel Salpo 21,5 celo na enoosni. Pa ne kupi dizla, je prešvoh.
Stari, nimam ML-a.
2x na leto ti ga pa jest vlečem gori in doli.
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 9 gostov