noga-dolga/kratka
Moderatorji: moderator2, cibro, moderator
piko napisal/-a:Hvala za razlago glede dolge pete.
Coln in motor nista v kompletu. Različna prodajalca.
Za dokumente pa sem vprasal za motor, ne za coln. V register naj bi bil vpisan. Ampak poleg vpisa verjetno rabim tudi kako pogodbo saj ga prodaja drugi lastnik.
Piko
KUpoprodajna mora bit sklenjena z tistim ,ki je vpisan kot lastnik,ali pa vse kupoprodajne do njega,pa overjene seveda.
Če boš imel težave pa me kontaktiraj.
Kdo je na strani
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 8 gostov
