25 hp
Moderatorji: moderator2, cibro, moderator
ojla cibro, gumenjaka imava isti model, motorja pa od različnih hiš.
Čoln je prva liga, tudi v višjih valovih, samo pol šprica in "buta v rit".
Smučat še nisem poskusil, tuba pa brzi tolk hitro kod bencin skoz šobo na fergazerju:).
zanimivo bi bilo, če bi kdaj nanesla prilika peljati se uštric, pa potem primerjati slabosti pa prednosti osličkov, ki poganjajo iste gumenjake:).
Meni so predlagali krilca za motor, ker čoln res zelo porine kljun iz vode, če je en sam na čolnu, ko se pa poravna, je pa drsalka na vodi.
Mirno morje ti želi PACEK
Čoln je prva liga, tudi v višjih valovih, samo pol šprica in "buta v rit".
Smučat še nisem poskusil, tuba pa brzi tolk hitro kod bencin skoz šobo na fergazerju:).
zanimivo bi bilo, če bi kdaj nanesla prilika peljati se uštric, pa potem primerjati slabosti pa prednosti osličkov, ki poganjajo iste gumenjake:).
Meni so predlagali krilca za motor, ker čoln res zelo porine kljun iz vode, če je en sam na čolnu, ko se pa poravna, je pa drsalka na vodi.
Mirno morje ti želi PACEK
moj gumenjak ima 4,3M, motor 25KM, sredinsko konzolo in sedež, samo spredaj imam na premcu prekritega z deskami(original).
Bom dal slike enkrat gor, da me prepoznaš na morju če se srečava
V Stinici mi je nek lastnik novejšega gumenjaka, dejal, da je ta SNB guma menda zelo kvalitetna, tako, da mislim, da imamo kvalitetne gumenjake, plovne lastnosti so tudi odlične, niso pa v rangu Sacs ali Zar gumenjakov, mislim na te naše 4,3m. Drugače pa dela NOVAMARINE zelo drage in kvalitetne gumenjake večjih dimenzij te manjši pa so sedaj iz drugačnih gum in modernejšega dizajna.
LP PACEK
Bom dal slike enkrat gor, da me prepoznaš na morju če se srečava
V Stinici mi je nek lastnik novejšega gumenjaka, dejal, da je ta SNB guma menda zelo kvalitetna, tako, da mislim, da imamo kvalitetne gumenjake, plovne lastnosti so tudi odlične, niso pa v rangu Sacs ali Zar gumenjakov, mislim na te naše 4,3m. Drugače pa dela NOVAMARINE zelo drage in kvalitetne gumenjake večjih dimenzij te manjši pa so sedaj iz drugačnih gum in modernejšega dizajna.
LP PACEK
V tem delu imaš polno malih in večjih otočkov, vrednih obiska. SV. Nikola nasproti mesta Poreč, Nekaj manjših nasproti AC Zelena laguna, pa vse do otočka nasproti Kuversade, na obali Monsene lahko pogledaš, če Swingerji kaj "kurijo", pred Rovinjem imaš otok SV Katarina, malo naprej, razkošni Crveni otok, z Galerijo v dvorcu in z razkošnim hotelom. Na otočku Polari nasproti AC Polari, pa so včasih pekli ribe in okusne čevape, ne vem pa ali so še toliko dobri in po ugodni ceni:).
Če se boš pa peljal še naprej proti Stari barbarigi, pa je vredna ogleda stara avstroogrska trdnjava, ki se iz čolna zlahka opazi , saj so bunkerji vidni, če se pelješ ob obali!
LP in lep dopust PACEK
Če se boš pa peljal še naprej proti Stari barbarigi, pa je vredna ogleda stara avstroogrska trdnjava, ki se iz čolna zlahka opazi , saj so bunkerji vidni, če se pelješ ob obali!
LP in lep dopust PACEK
Oj !
Ja, imava enake čolne, le motor imam Evinrude 35 ( letnik 79 ). Moj ima že kar nekaj flik, drugače pa nikjer ne pušča. Letos sem ga nabavil in ga malo obnovil. Prej je bil rdeče barve, kot kakšen gasilni čoln, pa sem ga celega razstavil na prafaktorje in vse lepo obnovil in prebarval na belo. Pri plovbi se sprva postavi pokonci, ko pa zglisira, pa leti kot puščica. Vseeno razmišljam, da bi namontiral krilca na motor.
Ja, imava enake čolne, le motor imam Evinrude 35 ( letnik 79 ). Moj ima že kar nekaj flik, drugače pa nikjer ne pušča. Letos sem ga nabavil in ga malo obnovil. Prej je bil rdeče barve, kot kakšen gasilni čoln, pa sem ga celega razstavil na prafaktorje in vse lepo obnovil in prebarval na belo. Pri plovbi se sprva postavi pokonci, ko pa zglisira, pa leti kot puščica. Vseeno razmišljam, da bi namontiral krilca na motor.
Kdo je na strani
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 6 gostov
