General boats - Pajerjev nakup
Moderatorji: moderator2, cibro, moderator
Re: QUICKSILVER
ltomsic4 napisal/-a:andrej - desetnik !
Na forumu sem videl, da si nabavil to barko. Želel bi več informacij.
Ker živim tudi jaz v okolici Gorice, bi želel priti v kontakt s tabo.
Javi mi kako ?
Lep pozdrav ! TOMO
lp
Lahko mi pošlješ zs in me uprašaš kaj te zanima , drugač pa me lahko pokličeš na 041 822 928 in ti bom z veseljem pomagal.
lp
Kdo je na strani
Po forumu brska: Google [Bot] in 4 gosti
