U: Ukradena 6m barka pasara pilotina v kanalu v Seči

Vse o gliserjih, cruiserjih in jahtah ter plovba z njimi

Moderatorji: moderator2, cibro, moderator

1abc
Višji vodnik
Prispevkov: 17
Pridružen: So Sep 28, 2013 16:08

OdgovorNapisal/-a 1abc » To Avg 23, 2016 23:08

Pozdrav vsem skupaj, kateri ste sledili tole temo..

žal sem zadnje dve poletji še vedno brez barke... me niti ne vleče preveč k vodi, če pa že potem pospremim mojo drago na plažo, sam pa se odpravim v bližnje hribe, gore, plezalne stene ali kaj podobnega, da se ne drenjam na plaži....

to je davek tega če ti ukradejo barko, sam sem dokaj pozoren in spremljam v kolikor bom naletel na tovrstno gradnjo, a zaenkrat še nič oprijemljivega. Za navedeno plovilo katerega sem omenjal tudi tukaj se je izkazalo da je v lasti italijana (iz Trsta), čeprav ima hrvaško reg. oznako.

sedaj je preteklo že kar nekaj časa in kdor si jo je prilastil jo je najbrž tudi že pripravil za plovbo, tako da v kolikor bi zasledili kako podobno si prosim zabeležite oznako na podlagi katere bi lahko kasneje preverjali podatke.

Hvala v naprej,
Robert

taka je bila pa barka katero sem zasledil v Novigradu (samo za primerjavo)

Slika
Uporabniški avatar
mamaMicka
Admiral
Prispevkov: 4811
Pridružen: To Jan 11, 2011 17:27

OdgovorNapisal/-a mamaMicka » To Avg 23, 2016 23:25

Brez zamere... let it go...

Barke ni vec. Sprijazni se. Zal...

Kupi drugo ali pozabi na navtiko.
Ne sodi me, dokler me ne spoznaš, ne podcenjuj me, dokler mi ne postaviš izziva in ne govori o meni, dokler ne govoriš z mano!

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 6 gostov