žal sem zadnje dve poletji še vedno brez barke... me niti ne vleče preveč k vodi, če pa že potem pospremim mojo drago na plažo, sam pa se odpravim v bližnje hribe, gore, plezalne stene ali kaj podobnega, da se ne drenjam na plaži....
to je davek tega če ti ukradejo barko, sam sem dokaj pozoren in spremljam v kolikor bom naletel na tovrstno gradnjo, a zaenkrat še nič oprijemljivega. Za navedeno plovilo katerega sem omenjal tudi tukaj se je izkazalo da je v lasti italijana (iz Trsta), čeprav ima hrvaško reg. oznako.
sedaj je preteklo že kar nekaj časa in kdor si jo je prilastil jo je najbrž tudi že pripravil za plovbo, tako da v kolikor bi zasledili kako podobno si prosim zabeležite oznako na podlagi katere bi lahko kasneje preverjali podatke.
Hvala v naprej,
Robert
taka je bila pa barka katero sem zasledil v Novigradu (samo za primerjavo)

