Prevoz robe v čolnu

Vse o gliserjih, cruiserjih in jahtah ter plovba z njimi

Moderatorji: moderator2, cibro, moderator

Uporabniški avatar
DR76
Kontraadmiral
Prispevkov: 236
Pridružen: To Mar 25, 2014 06:28
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a DR76 » So Jul 25, 2015 14:40

Ko sem iskal fotografije, sem naletel na spodnjo. Tudi to je tudi eden od sistemov, ki smo ga kasneje uporabljali; ta bi nemara znal biti še kje shranjen.
Slika
Lep pozdrav.

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 12 gostov